سئو پادکست شماره 16: سئوی موجودیت، طرحواره و پانل های دانش با ارین اسپارکس

قسمت شماره 16 از پادکست سئو توسط #SEOSLY با حضور یک مهمان ویژه – ارین اسپارکس از سایت استراتژیک – به تازگی منتشر شده است.

من از شما دعوت می کنم که در آن مشترک شوید پادکست سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

سئو پادکست ارین جرقه اولگا زار

قسمت شماره 16

قسمت شماره 16 از پادکست سئو توسط #SEOSLY دارای یک مهمان ویژه – ارین اسپارکس از جانب استراتژی های سایت.

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر قسمت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

قسمت 16 را تماشا کنید

قسمت 16 را گوش کنید

می توانید قسمت شماره 16 را گوش دهید پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت های قسمت 16

در این ویدیوی یوتیوب، اولگا زار، یک مشاور سئو با بیش از 10 سال سابقه، مصاحبه ارین اسپارکس از جانب استراتژی های سایت و میزبان از پادکست سئوی لبه وب. ارین تخصص و بینش خود را در مورد سئوی موجودیت، طرحواره، پانل های دانش Google و موارد دیگر به اشتراک می گذارد. اگر به دنبال بهبود درک خود از این موضوعات و تأثیر آنها بر تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو هستید، این مصاحبه ضروری است.

خواه صاحب کسب و کار، بازاریاب یا متخصص سئو باشید، استراتژی ها و نکات ارزشمندی را برای بهینه سازی وب سایت و بهبود دید موتور جستجوی خود یاد خواهید گرفت. این فرصت را برای به دست آوردن بینش ارزشمند از یکی از کارشناسان برجسته این صنعت از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی  آیا تغییر عنوان صفحه بر سئو تاثیر می گذارد؟

سئوی نهادی چیست؟

سئوی نهاد نوعی بهینه‌سازی موتور جستجو است که بر بهبود دید و رتبه‌بندی موجودیت‌ها یا مفاهیم یا چیزهای واقعی دنیای واقعی در نتایج موتورهای جستجو تمرکز دارد. این می تواند شامل افراد، مکان ها، سازمان ها، محصولات و موارد دیگر باشد.

سئوی نهاد شامل بهینه سازی حضور آنلاین این نهادها به منظور قابل مشاهده تر کردن و یافتن آسان تر آنها از طریق موتورهای جستجو است. این می‌تواند شامل بهینه‌سازی محتوای مرتبط با نهاد، مانند پست‌های وبلاگ یا صفحات محصول، و همچنین ایجاد و بهینه‌سازی نمایه‌ها برای نهاد در پلتفرم‌ها و دایرکتوری‌های آنلاین مختلف باشد.

سئوی نهاد مهم است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا روابط بین موجودیت ها و زمینه ای که در آن ذکر شده است را درک کنند. این می تواند دقت و ارتباط نتایج جستجو را بهبود بخشد و منجر به تجربه کاربری بهتری برای جستجوگران شود. با بهینه سازی حضور آنلاین موجودیت های خود، می توانید شانس خود را برای یافتن آنلاین افزایش دهید و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید.

ارین اسپارکس را دنبال کنید و با آن ارتباط برقرار کنید

در اینجا نحوه ارتباط با ارین و پادکست Edge of the Web Radio او آمده است:

حتما در سایت من مشترک شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زمانی که یک قسمت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می توانید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مشترک شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].

مطالب پیشنهادی  چگونه کلمات کلیدی دم بلند را پیدا کنیم
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور