سئو پادکست شماره 36: مصاحبه با Tomek Rudzki

قسمت شماره 36 از پادکست سئو توسط #SEOSLY امکانات تام رودزکی.

من از شما دعوت می کنم که در آن مشترک شوید پادکست سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

مصاحبه با تومک رودزکی

قسمت شماره 36

قسمت شماره 36 از پادکست سئو توسط #SEOSLY امکانات تومک رودزکیمن، یکی از بنیانگذاران Ziptie.dev و رئیس بخش تحقیق و توسعه در Onely.com، به من بپیوندید تا در مورد سفر او در سئو، سئو فنی، خزیدن، نمایه سازی و موارد دیگر بحث کنیم!

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر قسمت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

قسمت 36 را تماشا کنید

قسمت 36 را گوش کنید

می توانید گوش دهید قسمت شماره 36 از پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت های قسمت شماره 36

در این اپیزود، من هیجان زده هستم تام رودزکی، یکی از بنیانگذاران Ziptie.dev و رئیس بخش تحقیق و توسعه در Onely.com، به من بپیوندید تا در مورد سفر او در سئو، سئوی فنی، خزیدن، نمایه سازی و موارد دیگر بحث کنیم!

در این قسمت، Tomek Rudzki، متخصص سئو، درباره سفر خود به دنیای سئو، شروع کارآموزی در Excel Media و در نهایت یافتن شغل در Onely، آژانس فنی سئوی شناخته شده صحبت می کند.

او در مورد چالش‌هایی که در حین یادگیری سئو با آن مواجه بوده است، مانند تجزیه و تحلیل گزارش سرور صحبت می‌کند که به او کمک کرد تا این رشته را به سرعت یاد بگیرد.

در Onely، Tomek روی جنبه‌های مختلف سئو، مانند سئوی بین‌المللی، سئوی جاوا اسکریپت و سئو فهرست‌سازی کار می‌کند. او چندین نمونه از مشکلات سئوی جاوا اسکریپت را ارائه می دهد، از جمله مورد پلاگین محبوب وردپرس، diskutim.com، که به دلیل ارائه نسخه خالی از محتوای Googlebot، 99 درصد کاهش دید را تجربه کرد.

Tomek همچنین در مورد پیچیدگی های ایندکس سئو صحبت می کند، از جمله اینکه چگونه وب سایت ها برای بودجه خزیدن گوگل رقابت می کنند و چگونه جاوا اسکریپت می تواند پیچیدگی بیشتری را به فرآیند اضافه کند. او توضیح می دهد که گوگل خزیدن صفحات محبوب و با کیفیت را در اولویت قرار می دهد، در حالی که صفحاتی که این معیارها را ندارند ممکن است در انتهای صف خزیدن قرار گیرند.

Tomek همچنین به نقش کنسول جستجوی گوگل در درک دلایل ایندکس نشدن یک صفحه، مانند “Crawl Currently Not Indexed” یا “Discovered Currently Indexed” اشاره می کند.

دنبال کنید و با Tomek ارتباط برقرار کنید

در اینجا نحوه ارتباط با Tomek Rudzki آمده است:

حتما در سایت من مشترک شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زمانی که یک قسمت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می توانید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مشترک شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور