SEO For Paws Live Stream Conference برای سازمان خیریه اوکراین

یکی از شناخته شده ترین اینفلوئنسرهای این صنعت، سازماندهی SEO برای Paws است، یک جمع آوری کمک مالی به صورت جریانی زنده در 29 فوریه 2024، که شامل لیست سخنرانان برجسته ای است که شامل برخی از بهترین متخصصان سئوی صنعت می شود.

آنتون شولک بیشتر به عنوان رئیس اینفلوئنسر مارکتینگ در Duda و متخصص در سازماندهی رویدادهای پخش زنده شناخته می شود.

هنگامی که جنگ در اوکراین شروع شد، آنتون در کیف زندگی می کرد اما موفق شد به طور یکپارچه به کار خود با اجرای رویدادهای زنده ادامه دهد و همچنین با خانواده و گربه خود از درگیری در کیف فرار کرد.

حتی اگر آنتون موفق شد شهر را ترک کند، او به طور خستگی ناپذیر به حمایت خود از خیریه مورد علاقه خود ادامه داده است، که به بسیاری از حیوانات خانگی که پس از شروع جنگ در کیف رها شده بودند کمک می کند.

SEO برای Paws دو سال از آغاز جنگ در کیف را نشان می دهد و Anton این رویداد را سازماندهی کرده است تا حتی بیشتر از این موسسه خیریه حمایت کند.

تمام عواید به پناهگاه های حیوانات در اوکراین که از گربه ها و سگ ها مراقبت می کنند اختصاص خواهد یافت.

سفری الهام بخش با خانواده اش و گربه دینیا

زمانی که جنگ شروع شد، شولک با همسر، فرزندان و گربه‌اش دینیا در کیف زندگی می‌کرد.

از آنجایی که اوضاع به سرعت در حال تحول بود، آنتون با پست های روزانه #کافه شات خود در شبکه های اجتماعی، دوستانش را از وضعیت خود مطلع می کرد.

آنتون شولک و دینیا گربهتصویر از آنتون شولک، فوریه 2024آنتون شولک و دینیا گربه

با جدی‌تر شدن اوضاع در کیف، به‌روزرسانی‌های مکرر او به یک راه نجات برای دوستان و شبکه سئوی او تبدیل شد که هر روز مشتاقانه منتظر اخبار ایمنی او بودند.

پس از خروج از اوکراین و سفر در سراسر اروپا، در واقع این دینیا بود که مقصد نهایی اسپانیا را انتخاب کرد، جایی که آنتون به همراه خانواده اش درخواست پناهندگی کرد.

اگرچه شولک با مشکلات شخصی مواجه است، اما به پناهگاه‌های کوچک و حیوانات خانگی وابسته به کمک مالی اوکراین و حیوانات آسیب‌پذیر اختصاص داده است.

Shulke سهام:

«قبل از جنگ، سعی کردم به آن پناهگاه‌های گربه‌ها و سگ‌های کوچک کمک کنم، اما فقط کمی.

ما در مورد پناهگاه های بسیار کوچک صحبت می کنیم، 30-100 حیوان، آنها در آپارتمان های شخصی هستند. گاهی اوقات در آپارتمان های کوچک، مانند آپارتمان های یک خوابه یا حتی آپارتمان های استودیویی. و مالک آنجا زندگی می کند. اغلب، خانواده است.»

این پناهگاه های کوچک به طور کامل بر اساس کمک های مالی عمل می کنند، زیرا بودجه دولتی یا حمایتی از خیریه های بزرگ دریافت نمی کنند.

جنگ با افزایش رها شدن حیوانات و منابع محدود، وضعیت آنها را وخیم‌تر کرده است.

سئو برای پنجه ها – عاشقان گربه، عاشقان سگ و سئو

پخش زنده آتی «SEO for Paws» با هدف ادامه تلاش‌های جمع‌آوری سرمایه است. این رویداد پنج ساعته که از ساعت 10:55 صبح تا 3:30 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می‌شود، توصیه‌های عملی SEO و بازاریابی دیجیتال را از کارشناسان ارائه می‌کند و در عین حال برای پناهگاه‌های حیوانات پول جمع‌آوری می‌کند.

سخنرانانی که زمان خود را برای حمایت از آرمان او اختصاص داده اند عبارتند از: ناوا هاپکینز، دیکسون جونز، اشلی سگورا، بری شوارتز، گلن گیب، آرنوت هلمنز، و گرانت سیمونز و دیگران.

حضور رایگان است، اما شرکت کنندگان تشویق به اهدای کمک می شوند.

نکات برجسته رویداد

  • تاریخ و زمان: 29 فوریه 2024، از ساعت 10:55 صبح تا 3:30 بعد از ظهر به وقت شرقی (4:55 بعد از ظهر تا 9:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ).
  • دسترسی: ثبت نام رایگان با گزینه پیوستن زنده، شرکت در جلسات پرسش و پاسخ و شبکه با همتایان. ضبط در یوتیوب در دسترس خواهد بود.
  • سخنرانان: در جریان زنده 17 متخصص SEO و بازاریابی دیجیتال و همچنین برخی از «مهمانان خزدار ویژه» حضور خواهند داشت که بینش‌های عملی را در مورد استراتژی‌های SEO، نکات PPC و هک‌های ایجاد محتوا به اشتراک خواهند گذاشت.
  • فرصت های شبکه سازی: شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که از طریق گفتگوی زنده در طول رویداد با کارشناسان و همکاران ارتباط برقرار کنند.

در صفحه رویداد آمده است:

به ما بپیوندید تا یک پخش زنده فوق‌العاده برای حمایت از پناهگاه‌های سگ و گربه اوکراینی در حالی که در اعماق دنیای سئو و بازاریابی دیجیتال غواصی کنید. فرقی نمی‌کند شما یک گربه‌باز باشید، یا عاشق سگ باشید، یا صرفاً به سئو علاقه‌مند باشید، اینجا چیزی برای همه وجود دارد!»

چگونه می توان یک تفاوت ایجاد کرد

پخش زنده «SEO for Paws» فرصتی برای ایجاد تفاوت معنادار در حین گوش دادن به سخنرانان عالی است.

تمام پول جمع آوری شده برای کمک به گربه ها و سگ ها در اوکراین اهدا می شود.

شما می توانید در این رویداد ثبت نام کنید.

و شما می توانید با خرید قهوه به حمایت از خیریه کمک کنید.

Search Engine Journal مفتخر است که حامی این رویداد است.

منابع بیشتر:


تصویر ویژه: savitskaya iryna/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور