چگونه برای یک کنفرانس SEO، از جمله MozCon آماده شویم

بنابراین شما بلیط خود را برای یک رویداد صنعتی تضمین کرده اید – خوش شانس هستید! وقت آن است که آماده شوید و از این تجربه نهایت استفاده را ببرید. چه شخصاً شرکت کنید و چه از طریق یک گزینه پخش زنده از راه دور، آماده سازی برای به دست آوردن بیشترین ارزش کلیدی است. این مراحل ضروری را دنبال کنید تا تجربه خود را به حداکثر برسانید و اطمینان حاصل کنید که برای هر کنفرانسی از جمله MozCon خود ما کاملاً مجهز هستید.

اهداف و مقاصد خود را مشخص کنید

دانستن آنچه می خواهید به دست آورید به شما کمک می کند از زمان خود بهترین استفاده را ببرید و بر جلسات و فعالیت هایی که با علایق شما همسو هستند تمرکز کنید. در مورد آنچه که می خواهید پس از بسته شدن MozCon به دست آورید فکر کنید. چه احساسی می خواهید داشته باشید؟ جدا از مقداری خرج شده. آیا می خواهید احساس ارتباط بیشتری داشته باشید؟ آیا می خواهید برای یک سوال سوزان پاسخی داشته باشید؟ آیا می خواهید با کسی IRL ملاقات کنید؟ آیا می خواهید انباری از یادداشت های ارزشمند داشته باشید تا بردارید و با تیم خود به اشتراک بگذارید؟ برای اولین بار کارائوکه بخوان؟

MozCon به شما توانایی دستیابی به همه این موارد را می دهد. در MozCon، علاوه بر یادگیری از بلندگوهای باورنکردنی، این شانس را خواهید داشت که در میزهای Birds of a Feather با افراد همفکر ما همنشین شوید. از غرفه های فروشنده رجوع کنید تا راه حل جدیدی برای یک مشکل پیدا کنید. با کارشناسان سئو در غرفه Moz Pro ارتباط برقرار کنید و خیلی بیشتر! بنابراین کفش‌های راحت‌تان و همچنین کفش‌های مهمانی و بهترین مربای کارائوکه‌تان را در بعد از مهمانی ببندید.

تقویم خود را پاک کنید

آن جلسه می تواند صبر کند! در حالی که نمی‌خواهم شما را در گیر کنم، اگر همگام‌سازی مجازی شما می‌تواند منتظر بماند، و ما می‌دانیم که می‌تواند، از قبل آن را از تقویم خود مسدود کنید. اغلب اوقات افرادی را می بینم که در گوشه های راهرو کنفرانس قوز کرده اند و در طول رویدادها با هم تماس می گیرند. در حالی که کنفرانس‌های زیادی در طول سال برگزار می‌شود، شرکت شما، یا اگر شغل آزاد دارید، هزینه بلیط، غذا و سفر به این رویداد را تامین کرده‌اید. حضور داشته باشید، درگیر باشید و آماده یادگیری باشید.

«اگر می‌خواهید با شخص خاصی ملاقات کنید، با یک سخنران صحبت کنید، یا شام را با دوستانتان ترتیب دهید، از قبل برنامه‌ریزی کنید. کنفرانس‌ها به سرعت پیش می‌روند، و هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از تلاش برای برقراری ارتباط با کسی در روز آخر نیست تا متوجه شوید که باید یک پرواز زودهنگام داشته باشد. اکثر سخنرانان از ملاقات با افراد جدید و صحبت در مورد موضوعات و علایق ما خوشحال می شوند. – دکتر پیت مایرز

با دستور کار آشنا شوید

به ویژه برای کنفرانس های چند مسیری، مهم است که بدانید در چه جلساتی می خواهید شرکت کنید. در ردیف بلندگوها اوج بگیرید و موارد مورد علاقه خود را نشانه گذاری کنید. برای افرادی که بیش از حد سازماندهی شده اند یا بسته به نوع نگاه شما به آن بی نظم هستند، می توانید رویدادها را به تقویم خود اضافه کنید تا فراموش نکنید (من تقریباً همان کاری را انجام می دهم که تقویمم به من می گوید انجام دهم.) برای کسانی که در SEO برایتون شرکت کردند. اخیراً می دانید که اتاق های کوچکتر به سرعت پر می شوند. دوست دارم زودتر سر جلسه حاضر شوم و صندلی ببندم تا فرصت را از دست ندهم.

MozCon یک رویداد تک آهنگ است، بنابراین من قطعاً برنامه ریزی برای شرکت در هر سخنرانی را توصیه می کنم. در وقفه ها زمان زیادی برای برداشتن سواگ، گرفتن عکس با تیم خود و همه چیزهای سرگرم کننده خوب دیگر وجود دارد. برای شناسایی موضوعاتی که با اهداف یادگیری شما همسو هستند، به دستور کار دقیقه به دقیقه MozCon نگاه دقیق تری بیندازید. حتی اگر موضوع خاصی با کار شما نامرتبط به نظر برسد، باز هم می تواند بینش های ارزشمندی را ارائه دهد.

«از آنجایی که من در سئوی محلی کار می‌کنم، در جریان زنده MozCon با گوش‌هایم تنظیم شده شرکت می‌کنم تا نکات فوق‌العاده‌ای را که می‌توان در بازاریابی کسب‌وکار محلی به کار برد، انتخاب کرد. حتی اگر موضوع اصلی یک سخنرانی، جستجوی محلی نباشد، می‌توانم به ده نکته مرتبط با حوزه بازاریابی خودم بیایم، زیرا سئوی ارگانیک و محلی با هم تداخل زیادی دارند.» – میریام الیس

کتاب رویدادهای جانبی وابسته و غیر وابسته

معمولاً رویدادهای بسیار خوبی به صورت محلی در اطراف کنفرانس ها برگزار می شود که تغییرات بیشتری را برای ملاقات با افراد در صنعت خود به شما می دهد و چهره دوستانه دیگری را برای ارتباط با آنها در طول رویداد به شما می دهد. در برایتون من به ویژه از ضبط پادکست SEO Mindset و جلسه افتتاحیه SEO Green لذت بردم.

امسال در MozCon، مراسم غیررسمی یکشنبه شب ارزش خرید بلیط را دارد که توسط نوح لرنر و نیک لیروی افسانه‌ای برگزار می‌شود.


Source link