وبلاگ نویسان سئو دلایلی هستند که کارمندان گوگل با تفاوت های ظریف پاسخ نمی دهند

وبلاگ نویسان سئو دلایلی هستند که کارمندان گوگل با تفاوت های ظریف پاسخ نمی دهند

آیا می‌دانستید که وبلاگ نویسان سئو، مانند من، دلیلی هستند که شما پاسخ‌های کمتر و ظریف‌تری از نمایندگان جستجوی گوگل می‌بینید؟ جان مولر از گوگل در Reddit چنین گفت، جایی که او نوشت: “اخبار/وبلاگرهای سئو را دوست دارم، اما همچنین به این معنی است که من نمی توانم به چیزهای ظریف به صورت عمومی پاسخ دهم.”

البته من که یک وبلاگ نویس سئو هستم باید این موضوع را پوشش می دادم. و من مخالف نیستم.

جان اضافه کرد: «وبلاگرهای سئو تمایل دارند تا پاسخ‌ها را با جزئیات خارج از متن دریافت کنند و گاهی اوقات 10 برابر بیشتر از زمان پاسخ‌دهی به چیزها صرف واکنش به چیزها می‌شود، بنابراین من سعی می‌کنم روی چیزهایی تمرکز کنم که استفاده مفیدی از زمان هستند یا به آنها پاسخ بدهم. به صورت خصوصی و در آنجا به کسانی که مستقیماً درخواست کرده اند کمک می کند، بدون اینکه نیازی به محافظت از آن در برابر صداهای بلند اینترنت باشد.”

منظورم این است که منطقی است، گاهی اوقات من چیزها را اشتباه می گیرم – هک، می بینم که سایر وبلاگ نویسان سئو نیز گاهی اوقات اشتباه می کنند.

در اینجا چیزی است که او به طور کامل پس از شکایت شخصی مبنی بر اینکه پاسخ اولیه او “نفی کننده و ناهمگون” بود، پست کرد. جان پاسخ داد، “چیزها مشغول شدند و این یک دیوار متنی است – من آن را در آخر هفته با جزئیات بیشتر بررسی خواهم کرد.” سپس وارد آن شد:

  • وبلاگ نویسان سئو تمایل دارند که پاسخ‌ها را با جزئیات خارج از متن دریافت کنند و گاهی اوقات منجر به 10 برابر بیشتر از زمان پاسخگویی به چیزها نسبت به پاسخ اولیه می‌شود، بنابراین من سعی می‌کنم روی چیزهایی تمرکز کنم که استفاده سازنده از زمان است، یا به صورت خصوصی در جایی که پاسخ می‌دهد پاسخ دهم. به کسانی که مستقیماً درخواست کرده اند کمک می کند، بدون اینکه نیازی به محافظت از آن در برابر صداهای بلند اینترنت باشد. برای دیوارهای متنی مانند شما، برداشت از متن اجتناب ناپذیر است و واکنش من را تقریبا غیرممکن می کند. اخبار/وبلاگرهای سئو را دوست دارم، اما این به این معنی است که نمی توانم به چیزهای ظریف به صورت عمومی پاسخ دهم. (افراد گاهی اوقات نیز پاسخ‌های خصوصی را منتشر می‌کنند، بنابراین، هی، پاسخ‌های کمتری در اطراف وجود دارد.)
  • ما معمولاً مشکلات سایت شخص ثالث را تشخیص نمی دهیم – اگر مالک سایت واقعاً نتواند کاری بهتر / متفاوت از پاسخ انجام دهد، آنقدرها مؤثر نیست. من نمی دانم که آیا سایت های اینجا متعلق به شما هستند یا خیر. اگر چنین است، آسان تر است.
  • مطمئناً موارد لبه ای وجود دارد که در آن استفاده از ابزار Disavow منطقی است، اما ادغام این موارد لبه با هر چیز دیگری منطقی نیست (به “نقطه ظریف” در بالا مراجعه کنید). اگر مطمئن نیستید که آیا سایت شما یک edge case است یا خیر، پس این یک Edge Case نیست. سؤال کلی در مورد انکار این است که آیا ارزش وقت گذاشتن برای تعقیب پیوندهای ناسالم و خنثی کردن آنها را دارد – و پاسخ به این سؤال آسان است.

فقط برای روشن شدن، به هیچ وجه از این جمله توهین نمی‌کنم یا فکر نمی‌کنم اشتباه است.

بحث در انجمن در Reddit.

Source link