SEO مرده نیست✅

\\ ممکن است برخی از شما مقاله ای را که دفعه قبل نوشتم به یاد بیاورید: سئو مرده است ❌ ، بسیار سازنده بود و حتی اگر نسبت لایک و دوست نداشتن به نفع دومی باشد، بسیاری از شما بینش ارزشمندی در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی سئوی berrynews.org و Domain Authority ارائه دادید، از این بابت از شما متشکرم.

بر اساس پاسخ‌های شما، فهرستی از نحوه بهینه‌سازی سئوی خود را جمع‌آوری کرده‌ام و اگرچه بسیاری از آنها نکته معتبری داشتند، اما بهبود پلتفرمی که مقالات خبری را از منابع مختلف جمع‌آوری می‌کند تقریبا غیرممکن است، می‌خواهم آن را به عنوان یک چالش در نظر بگیرم.

چه اقداماتی باید انجام دهم؟

این من را به اولین نقطه بهبود عملی می رساند:

  1. صبر کلیدی است: بدانید که سئو به زمان نیاز دارد. دو هفته معمولاً برای دیدن نتایج قابل توجه کافی نیست، به خصوص برای کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا. من یک بار دیگر یک به روز رسانی پست می کنم و زمان بیشتری برای توسعه سئو داشتم
  2. روی کلمات کلیدی مرتبط تمرکز کنید: پرس و جوهای جستجوی مرتبط را هدف قرار دهید. قرار گرفتن در صفحه اول برای جستجوهای کم حجم، ترافیک زیادی ایجاد نمی کند. به دنبال کلمات کلیدی مرتبط با حجم بالاتر باشید. بهینه سازی کلمات کلیدی یک عامل مهم است و شما ابزارهای داخلی در جستجوی گوگل و جستجوی بینگ دارید که می توانید دریابید که چه چیزی برای وب سایت شما بهترین کار را انجام می دهد و بر این اساس ابرداده ها را به روز کنید.
  3. سئو یک …