Sentient AI Whisperer: کاوش در قلمرو هوش مصنوعی در رمزگشایی ارتباطات حیوانات

حیوانات را دوست دارم! چیزی به من می گوید که شخصی که اکنون این را می خواند، حیوان خانگی را نیز دوست دارد یا دارد.

فرض کنید صاحب حیوان خانگی، دامپزشک یا نگهبان حیوانات هستید. در آن صورت، بدترین تجربه شما ممکن است این باشد که احساس کنید حیوان به چیزی نیاز دارد یا از چیزی ناراحت است، اما شما نمی توانید آن را تشخیص دهید.

سگ پامرانین من، فریزی (نپرسید چطور به این فکر رسیدم، دخترم موفق شد)، یک بار خیلی محتاط شد و خاموش شد. هر تلاشی برای به دست آوردن او در خلق و خوی پرانرژی و پرانرژی اش شکست خورد.

پامرانین ها از نژاد سگ هایی نیستند که در حالی که کاملاً هوشیار هستند، بیش از یک ساعت روی تخت خواب خود بمانند، مخصوصاً من. بالاخره مجبور شدیم او را به دامپزشک ببریم و هنوز مشکلی پیدا نکردیم. تنها راهی که می‌توانست او را از حال و هوای کثیف خارج کند، بردنش به زمین بازی بود، و او خیلی زود آن را تکان داد.

با این حال، این واقعیت باقی می‌ماند که ما هرگز نمی‌دانیم چه بلایی سر او آمده است، و هنوز هم نمی‌دانیم چه زمانی از این حالات بیشتر می‌شود. این کافی است تا ما صمیمانه آرزوی نوعی فناوری را داشته باشیم تا احساسات او را به ما منتقل کند، زیرا مهم نیست چقدر به حیوانات خانگی خود نزدیک هستیم، هرگز نمی‌توانیم کلیت این موجودات آسیب‌پذیر را بدانیم.

آنها آموزش دیده اند تا در بسیاری از موقعیت ها به ما پاسخ دهند و با نشانه های صوتی و فیزیکی ما سازگار شوند. با این حال، آنها نمی توانند صحبت کنند و زبان بدن آنها تنها راه …

Source link