سالمندان آنچه را که می بینند، با استفاده از یک لنز جدید جستجو می کنند

«اغلب وقتی به پیاده روی می روم، به گل یا درختی ناشناخته برخورد می کنم. ورنر مدسن، یکی از شرکت کنندگان، گفت: اکنون می توانم فقط یک عکس بگیرم تا بفهمم قبلاً چه گیاهی ایستاده ام. «نیازی نیست دایره المعارفم را بیاورم. این واقعا هوشمند و مفید است.â€

سالمندان در کشوری مانند دانمارک عموماً از فناوری بسیار باهوش هستند، اما با پیشرفت دائمی دیجیتالی شدن – “در طی دو سال کووید-19 حتی سریع‌تر هم می‌شود -” برخی از سالمندان در خطر عقب ماندن هستند و بین نسل‌ها شکاف ایجاد می‌کنند. در طول قرنطینه در سراسر جهان، ابزارهای فناوری به سالمندان کمک کرده است تا با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشند و ویژگی‌های تلفن هوشمند به بهبود زندگی روزمره کمک کرده است. یکی از عناصر کلیدی آن ارائه اطلاعات دقیق و مفید در صورت نیاز است. و برای آن، کلمات تایپ شده روی صفحه کلید گوشی های هوشمند را اغلب می توان با جستجوی بصری، با استفاده از یک ضربه بر روی صفحه، جایگزین کرد.

توانایی “جستجوی آنچه می بینید” از این طریق برای بسیاری چشم باز کرد. با پایان روز، یکی دیگر از شرکت کنندگان مشتاق، هنریک راسموسن، اعلام کرد که مستقیماً به خانه می رود تا تمرین خود را ادامه دهد.

او گفت: «فکر می‌کردم در پیشرفت‌های دیجیتالی سریع هستم، اما بعد از امروز متوجه شدم که هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری و کشف دارم.»

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  از برنامه Google بهره بیشتری ببرید