بررسی هاست پی‌بی‌ان سیکاهاست ⋆ PBN LTD بهترین جایگزین برای Seekahost

Seekahost یک ارائه دهنده میزبانی ارزان PBN است که مدتی است در دسترس بوده است. من سال هاست که سایت های میزبانی شده با سایت هاست را رصد می کنم و می خواستم بیشتر از همه با شما به اشتراک بگذارم بررسی واقعی در Seekahost.

بررسی اجمالی هاست PBN Seekahost.

متأسفانه باید این بررسی را با بیان اینکه آنچه آنها ارائه می دهند بسیار گمراه کننده است شروع کنم. این میزبانی PBN مناسب با هیچ تصوری نیست. چیزی که ارائه می دهند نوع قدیمی است میزبانی کلاس IP جداگانه قدیمی که با به‌روزرسانی‌های اصلی Google از بین رفت در سال 2012. من فقط می توانم حدس بزنم که شرکت پشت سر آنها، خود را تغییر نام داد تا بازار PBN را هدف قرار دهد. و اکنون هستند به طور بسیار گمراه کننده ای بلوک های کثیف IP های کثیف خود را به عنوان مناسب برای PBN می فروشند.

این سبک از میزبانی که seekahost استفاده می کند مرده استخطرناک است و اگر در مورد PBN های خود حرفی بزنید، باید واقعاً بیدار شوید و از این نوع میزبانی قدیمی خودداری کنید. لطفا برای جزئیات بیشتر به دو پست زیر مراجعه کنید Seekahost همه چیز بد است من در آنها اشاره می کنم. و چند اتفاق بد دیگر در کنار آن!

پست 1: چرا میزبانی PBN های خود در IP های جداگانه برای ایمن نگه داشتن آنها کافی نیست!

پست 2: چرا از میزبانی IP قدیمی کلاس C استفاده نکنید!

چرا باید به هر قیمتی از میزبانی PBN Seekahost اجتناب شود.

آنها برخلاف ما قیمت های پایینی ارائه می دهند زیرا Seekahost هر گوشه ممکن را قطع می کند. به جای حذف خطر، قرار دادن وب سایت های خود در Seekahost، PBN شما را در معرض بیشترین خطر قرار می دهد. برای من ثابت شده است که Seekahost تا حد زیادی خطرناک ترین میزبانی است که PBN ها را با آن قرار می دهد.. ما به ارائه امن ترین هاست PBN در بازار افتخار می کنیم. ما این کار را با نازلترین قیمت انجام می دهیم، اما ما در گوشه و کنار نیستیم. متأسفانه Seekahost حتی در همان سیاره راه حل های ما نیست و آنها ریسک را در داخل خطر قرار می دهند و سپس یک لایه خطر اضافی به آن اضافه می کنند. آنها بدترین هستند!

برخی از دلایلی که Seekahost بسیار بد، پرخطر است و فقط باید همیشه از آن اجتناب کرد.

 1. تمام IP های آنها فقط برای وب سایت های PBN استفاده می شود. شناسایی آنها برای گوگل بسیار آسان است. قبل از اینکه سایت خود را بسازید، شما را 100٪ در محله های بد قرار می دهد.
 2. هیچ لایه محافظی با آنها وجود ندارد. Seekahost سایت های شما را روی IP های کثیف می چسباند و شما را برای خشک کردن آویزان می کند. مطمئناً ممکن است برای مدتی با برخی از IP های جدیدتر آنها مشکلی نداشته باشید. اما میزان فروش بیش از حد در آنجا تضمین می کند که IP های شما در کمترین زمان کثیف هستند.
 3. در سایت های موجود در شبکه خود بیشترین هرزنامه را دارند من در هر شبکه ای دیده ام. حتی اگر PBN های تمیز خوبی بسازید، قبل از اینکه توسط سایر سایت های بی کیفیت در همان IP شما آلوده شوند، مدت زیادی دوام نمی آورند.
 4. Seekahost بدترین نرخ deindexing را دارد هر میزبان PBN به میزان باور نکردنی.
 5. IP های اشتراک گذاری شما با فروشندگان پیوندهای هرزنامه، توجه گسترده ای را به IP ای که وب سایت های شما نیز در آن هستند جلب می کند.
 6. بلوک های IP آنها مدت ها پیش اختصاص یافته است. فقط تصور کنید که قبلاً چند سایت SEO/PBN و شبکه های پیوندی در IP هایی که به شما می فروشند وجود داشته اند. هر دو مشترک و اختصاصی سایت‌هایی با جریمه‌های دستی، سایت‌های غیر ایندکس‌شده و غیره. آیا واقعاً می خواهید PBN خود را روی یکی از این IP های کثیف قرار دهید!
 7. دریافت آن بسیار آسان است کل محدوده IP تمام سایت هایی که مشتریان Seekahost هستند وب سایت ها را در حالا من اهل بد نیت نیستم. اما اگر می‌توانستم، می‌توانم PBN‌های کاربرانشان را اسپم کنم، آن‌ها را هک کنم، باج‌گیری کنم و فقط همه‌شان را عصبانی کنم و واقعاً آنها را به شدت عصبانی کنم. وقتی PBN ها احتمالاً پارانوئیدترین خدمه سئو در بین همه آنها هستند، من شخصاً شب ها نمی خوابم زیرا می دانم که این برای کسی که بتواند سایت های PBN من را کشف کند، به آنها حمله کند و آنها را به هم بزند، بسیار آسان است. خوب متاسفانه اگر با Seekahost میزبانی کنید، در معرض خطر جدی هستید.
 8. آنها از سی پنل استفاده می کنند – که آی پی روت را لو می دهد به هر حال از هر وب سایتی استفاده می کند و ردپای عظیمی را در همه جا به جا می گذارد.
 9. Seekahost هیچ گونه امضای طبیعی سرور در هدر HTTP خود ندارد. در سایت های بیشتری را که در آنجا اضافه می کنید، خطر و ردپای آن بیشتر می شود. بسیار خطرناک!
 10. آنها اصلاً کاری برای ایجاد تعادل در ردپاها یا دادن نمایه میزبانی طبیعی به وب سایت های مشتریان خود انجام نمی دهند. IP تنها بخش کوچکی از فضای میزبانی شماست. گرفتار مزخرفات آنها نشوید، Seekahost بالاترین خطر و خطرناک ترین میزبان آنها است. ردپای ایجاد شده توسط میزبانی PBN های شما بسیار بزرگ است! کدام قسمت توضیح می دهد نرخ های بسیار بالای شاخص زدایی آنها.
 11. هر بار که سایتی را به Seekahost اضافه می کنید، شما دقیقاً همان ردپای میزبانی را برای هر سایت ایجاد می کنید، تنها چیزی که می توانید تغییر دهید این است که می توانید از یکی از IP های کثیف مختلف آنها استفاده کنید. کدام فقط بخش کوچکی از نمایه میزبانی کلی شما را تغییر می دهد. متأسفانه آنها از مردم کلاهبرداری می کنند و فکر می کنند که تغییر IP تنها کاری است که باید انجام دهید. اینطور نیست و اگر می خواهید PBN های خود را با خیال راحت میزبانی کنید، باید بدانید که IP فقط یک چیز کوچک است! با Seekahost به هیچ وجه هیچ محافظتی وجود ندارد و هیچ تعادلی در نمایه میزبانی شما وجود ندارد!
 12. Seekahost استفاده از سرورهای نام خصوصی را تشویق می کند. این هرگز نباید برای PBN استفاده شود. برای سایت های پول بود و نه بیشتر. استفاده از سرورهای نام خصوصی ردپای PBN شما را به شدت افزایش می دهد. آن واقعا استفاده از سرورهای نام سفارشی بسیار احمقانه است به این ترتیب آنها همچنین به IP چسبانده شده اند، فقط مطمئن شوید که قرار داده اید خطر حتی بیشتر در سایت های شما واقعا خیلی خیلی احمقانه!
بررسی میزبانی Seekahost PBN

خوب پس بهترین جایگزین برای Seekahost چیست؟

ما معتقدیم که سرویس میزبانی PBN ما بهترین جایگزین برای Seekahost است. ما نه تنها ارزان تر هستیم، بلکه ما برای پول شما خیلی بیشتر به شما می دهیم از آنها! بر کسی پوشیده نیست که میزبانی ما امن ترین در جهان است. ما از هر عنصر کوچک نمایه هاست شما مراقبت می کنیم. و سایت های بیشتری را که با ما اضافه می کنید، شبکه وبلاگ خصوصی شما متنوع تر و ایمن تر می شود. علاوه بر این، هوش مصنوعی ما سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که ردپای میزبانی شما همیشه به طور خودکار متعادل و کاملا طبیعی است.

چگونه Seekahost با میزبانی PBN LTD مقایسه می شود.

در اینجا مقایسه ای بین میزبانی ما و آنها وجود دارد. بنابراین می‌توانید نمای کنار هم بهتری از نحوه تطابق همه چیز در اینجا داشته باشید.

لطفاً توجه داشته باشید، مواردی که در زیر با رنگ قرمز نشان داده شده اند، نشان دهنده یک مشکل یا مشکل هستند.

قابل مقایسه میزبانی PBN.LTD از این رو
قیمت برای 10 سایت 10.00 دلار 14.00 دلار
قیمت 100 سایت 100.00 دلار 130.00 دلار
CMS وردپرس آره آره
سایت های HTML ایستا آره آره
پشتیبان گیری روزانه آره نه
میزبانی IP قدیمی نه بله – خطرناک!
IP های 100% تمیز آره نه
توابع ایمیل آره نه
مدیر فایل بله – سفارشی سی پنل -خطرناک!
دسترسی به پایگاه داده بله – سفارشی سی پنل -خطرناک!
معیارهای Majestic SEO آره نه
محدودیت پلاگین نه آره
14 روز آزمایشی رایگان آره آره
CDN های سطح بالا بله – 6 نه
SSL/Https رایگان بله – بهینه شده است بله – استاندارد
مسائل مربوط به بعد نه بله – عظیم!
محله های بد نه بله – خیلی بد!
ردپاهای مبتنی بر هوش مصنوعی آره نه
تعادل مبتنی بر هوش مصنوعی آره نه
راهنمایی و مشاوره SEO آره نه
همه سوله ها پذیرفته می شوند آره نه
سی پنل نه – خطر بالایی دارد! بله – OMG!
تشخیص آسان نه بله بسیار!
میزبانی محدود فضا و پهنای باند نامحدود بله – فضا و پهنای باند محدود
محله های بد نه هرگز! بله – 100٪!
رتبه بندی 10/10 1/10
جدولی برای نشان دادن نحوه مقایسه Seekahost با راه حل های میزبانی ما.

من امیدوارم که من بسیار صادقانه و به نقطه بررسی هاست PBN Seekahost چشمان شما را به روی باز کرده است خطرات واقعی واقعی در استفاده از آنها. اگر به دنبال آن هستید بهترین جایگزین برای Seekahost پس ما باید بسیار جدی در نظر گرفته شود. با ما، نه تنها شما صرفه جویی در پول، اما شما همچنین از خطر بالا به سمت کمترین ریسک در صنعت.

لطفا به یاد داشته باشید که ما پیشنهاد می کنیم مهاجرت رایگان از Seekahost در صورت نیاز به سرورهای خود برای مشتریان خود. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مهاجرت ما در اینجا بخوانید.

اگر سوالی دارید یا می خواهید در مورد هر چیزی که در اینجا گفته ام بیشتر بدانید. لطفا در تماس با من و تماس مستقیم با من دریغ نکنید. من همیشه خوشحالم که هرجا لازم است درگیر و شفاف سازی کنم 🙂

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.