رازهایی که والدین شما هرگز درباره ایجاد تیم هایی با عملکرد بالا به شما نگفته اند

 عکس پروفایل نویسنده

@ nirvanaatworkNirvana.Work

نیروانا برنامه ریزی سرعت ، پیگیری پروژه و موارد دیگر را به طور خودکار انجام می دهد. < div class = "SocialLinks-sc-1bbo2b4-0 Follow__Layout-sc-12l5d2g-0 dcgsMq"> نماد اجتماعی LinkedIn icon social Twitter

تیم ها چگونه می توانند در پتانسیل کامل عملکرد خود را انجام دهند؟

در سال 2015 ، Google سازمانی را اداره کرد مطالعه در سراسر کشور برای تعیین اینکه چه چیزی به تیم ها کمک می کند تا موفق شوند. آنها دریافتند كه پویایی تیم (یا فرهنگ) بزرگترین پیش بینی كننده است ، و یافته های بسیاری از مطالعات دیگر را تایید می كند. در این پست ، ما انواع چارچوب هایی را که به موفقیت سازمان ها کمک می کند بررسی می کنیم – و به شما کمک می کنیم فرهنگ سازمان خود را ارزیابی کنید.

تمرکز: پاراگراف فرهنگ ، CI / CD و DevOps

تحویل مداوم در حال تسخیر دنیای تحویل نرم افزار است. این فلسفه جدید ، همراه با اقدامات کاملاً جدید DevOps ، استانداردهای جدیدی را برای عملکرد سازمانی تعیین می کند.

کتاب تسریع بر اساس تحقیقات گسترده در مورد روشهای تحویل مداوم است و جزئیات فنی و شیوه های فرهنگی که تیم های با عملکرد بالا ایجاد می کنند. این کتاب و برخی از منابع اصلی که به آن مراجعه می کند ، ستون فقرات این مقاله را تشکیل می دهند. این کتاب برای هر رهبر که به دنبال یافتن راههایی برای بهبود فرهنگ و عملکرد در تیم خود است ، توصیه می شود.

سازمان شما از چه نوعی است؟

طبق تحقیقات انجام شده توسط تحقیق و ارزیابی DevOps (DORA) و مطالعه Google که قبلاً به آن اشاره شد ، “ایمنی روانشناختی” پیش بینی کننده عمده موفقیت سازمان است.

تعجب آور نبود که سازمانهای با اعتماد بالا که به درمان می پردازند مردم آنها به بهترین وجهی برای موفقیت قرار دارند. در زیر جدولی آورده شده است که می توانید تیم خود را با آن ارزیابی کنید و ببینید در چه نوع سازمانی کار می کنید.

از این پرسشنامه Google استفاده کنید تا هم تیمی های خود را به صورت ناشناس بررسی کنید و برای تیم خودتان پاسخ دهید. در اینجا شیوع این نوع سازمان ها از یک نظرسنجی نشان داده شده است:

 • تولید کننده یا خودگردان 21٪ تیم بودند و معمولاً بالاترین عملکرد را دارند. < li> بوروکراتیک محیط 48٪ تیم ها بودند و معمولاً عملکرد متوسطی دارند
 • آسیب شناسی یا مسمومیت محیط های کار 31٪ تیم ها بودند و به عنوان معروف شناخته می شوند بدترین.

در نیروانا ، هدف ما ساخت نرم افزاری است که به شکستن دیوان سالاری کمک می کند و تیم های خودگردان را قادر می سازد تا عملکرد بالقوه خود را انجام دهند. اما اگر در یک تیم آسیب شناسی هستید که ایمنی روانشناختی پایینی را ارائه می دهد ، خوب است که به این تحقیق مراجعه کنید و این سوال را از مدیر خود بپرسید:

چگونه فرهنگ را بهبود بخشیم

بهبود روشهای فنی

بهبود روشهای فنی اولین قدم برای بهبود فرهنگ شرکت است. شیوه های CI / CD بر انتشار با کیفیت بالا ، با فرکانس بالا و کم خطر برای مشتری تأکید دارد. مطمئناً ، این کیفیت نرم افزار شما را بهبود می بخشد ، اما چرا فرهنگ را بهبود می بخشد؟ به این روش فکر کنید: ایجاد اختلال (یا اشکال) در نرم افزار باعث ایجاد اختلال (یک باگ؟) در تیم شما می شود. زیرا به محض اینکه محصول شما عملکرد روان خود را متوقف کرد ، تیم شما مجبور به عمل شد و عملکرد نرم آن نیز قطع شد.

به همین دلیل است که اجرای روشهای فنی که کیفیت تولید شما را بهبود می بخشد ، اولین قدم برای بهبود فرهنگ تحقیقات نشان می دهد که روشهای بهتر زایمان با خوشبختی توسعه دهنده و عملکرد تیم ارتباط زیادی دارد.

بنابراین ، زایمان مداوم چیست؟ در اینجا 3 اصل اصلی وجود دارد:

سرمایه گذاری در کیفیت – اتوماسیون آزمایش و استقرار ، مشاهده و سایر روشهای DevOps مهمترین هستند. کارهای تکراری خودکار کار در دسته های کوچک – اصول تولید محصول بیش از موارد دیگر بر این نکته تأکید دارد. ما باید کار را به تکه های بسیار کوچک تقسیم کنیم و به سرعت و غالباً ارسال کنیم.

اگر با 2 مورد آخر دست و پنجه نرم می کنید ، نیروانا را امتحان کنید!

به حداقل رساندن درد استقرار

در حالی که این بخشی از اقدامات فنی است ، ایده “درد استقرار” یا “اضطراب استقرار” بخش خاص خود را می طلبد. استفاده از کد جدید برای مشتری یک اتفاق مهم است – نرم افزار جدیدی به مشتری شما می رسد. این باید دلیل جشن باشد! اما آیا چنین است؟ اگر در حال ساخت ویژگی های مورد علاقه مشتریان خود هستید ، باید خوشحال باشید که تأثیر خود را ایجاد کرده اید و مشکلات را برطرف کرده اید. اما آیا شما نگران هستید که به جای آن چیزی را بشکنید؟

فقط با تجربه این یک رویداد ، شما باید بتوانید سلامت روش های تحویل نرم افزار تیم خود را درک کنید. همه باید زودهنگام و دو برابر بیشتر حمل کنند ، اما اگر عمل حمل و نقل همیشه با احساس اضطراب همراه باشد ، این کار را انجام نمی دهند.

اگر این مسئله برای تیم شما مشکل است ، این بدان معنی است که روند استقرار شما پیچیده و غیر قابل اعتماد است. زمان ساخت یک فرآیند استقرار کاملاً خودکار است. در اینجا یک راهنما برای شروع وجود دارد.

مبارزه با فرسودگی شغلی

کار غیرمولد ، بیهوده و سمی ، سازمان های آسیب شناسی دلیل اصلی فرسودگی شغلی هستند. با این احساس فرسودگی روحی ، جسمی و عاطفی باید از هر راه ممکن به نفع خوشبختی کارمند و احساس موفقیت مبارزه کرد.

ایجاد فرهنگ تولیدی که در بالا توضیح داده شد اولین قدم خوب برای کاهش خطر است. فرسودگی شغلی کارمندان باید اختیار تصمیم گیری را داشته باشند که بر کار و شغل آنها تأثیر بگذارد ، به ویژه در مناطقی که آنها مسئول نتایج هستند.

در این مقاله توسط محققان دانشگاه UC برکلی ، اینها دلیل اصلی فرسودگی شغلی مشخص شد:

 • بار کاری زیاد
 • عدم تأثیر در تصمیماتی که بر شغل شما تأثیر می گذارد
 • پاداش ناکافی ، چه اجتماعی و چه پولی
 • محیط های کاری بدون پشتوانه
 • عدم انصاف در فرایندهای تصمیم گیری
 • عدم تطابق در سیستم های ارزشی

  ما صمیمانه امیدواریم که هیچ یک از این موارد مربوط به محل کار شما نیست. اگر تنها مشکل این است که حجم کار زیاد است یا انتظارات غیر واقعی است ، نیروانا می تواند آن را برطرف کند.

  نتیجه گیری

  در پایان روز ، رفتار خوب با مردم تنها استراتژی پیروزی. وقتی افراد مشكلی را حل می كنند و از پتانسیل كامل خود در كار برخوردار می شوند ، در عملكرد جمعی آنها منعكس می شود.

  و اگر تیم شما وظایفی را انجام می دهد که خلاقیت آنها را نمی طلبد ، یا اگر آنها وقت خود را صرف وظایفی می کنید که مستقیماً تأثیری برای مشتری شما ایجاد نمی کند ، این کارها باید خودکار انجام شود. تیمهای با عملکرد بالا