SEC: VMware سفارشات شما را در طول سال مالی 2019 تا 2022 به تاخیر انداخت، 8 میلیون دلار جریمه شد | دانش مرکز داده

بنابراین به همین دلیل است که کلید مجوز VMware شما خیلی طول کشید تا به دست شما برسد: اگر در طول سال‌های مالی 2019 و 2020 به آنها سفارش دادید، شرکت صدور کلید مجوز را برای سفارش‌هایی که نزدیک به پایان هر سه ماهه انجام می‌شد به تأخیر انداخت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اخیرا گزارش داد، سفارش‌های مجوزهای VMware که نزدیک به پایان سه ماهه بودند، تا سه ماهه بعد به تعویق افتاد تا تصویری خوشایند از درآمد این شرکت به سرمایه‌گذاران ارائه کند. ناظر اوراق بهادار VMware را 8 میلیون دلار جریمه کرد که بلافاصله آن را پرداخت کرد و در اطلاعیه خود گزارش داد.

این کارمزد را با ارزش بازار شرکت طی سال‌های مالی 2019 و 2020 مقایسه کنید – به ترتیب 63.3 میلیارد دلار و 58.9 میلیارد دلار – و جریمه 8 میلیون دلاری به سختی مانعی برای چنین ژیمناستیک مالی است.

VMware توبیخ SEC را به عنوان “تحقیقات افشا شده قبلی مربوط به افشای مطالب عقب افتاده شرکت در یافته های عمومی” قرار داد و اضافه کرد که با پرداخت جریمه، این شرکت یافته های SEC را قبول یا رد نمی کند.

در حالی که معاون مدیر SEC در بخش اجرا، Mark Cave در مورد اتهامات گفته بود، “… با اظهارات گمراه کننده در مورد شیوه های مدیریت سفارش، VMware سرمایه گذاران را از اطلاعات مهم در مورد عملکرد مالی خود محروم کرد.”

وی در ادامه گفت: «چنین رفتاری با تعهدات افشای ناشر طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ناسازگار است.»

معامله Broadcom برای خرید VMware با وجود خوب بودن هنوز در جریان است

دوستان ما در Tech Crunch تصور می کنند که Broadcom از هزینه های قریب الوقوع SEC اطلاع داشته و به هر حال برنامه های خود را برای خرید VMware ادامه داده است.

دوستان دیگر ما در Business Insider جوی از تردید کارمندان و شکار غیرقانونی استعدادها در پی اعلام خرید Broadcom را گزارش می دهند.

در گزارش خود Data Center Knowledge، پس از اعلام مقاصد Broadcom، شواهد فزاینده‌ای مبنی بر ناامیدی مشتری پیدا کردیم. در حالی که این معامله هنوز تکمیل نشده است، اگر هر یک از طرفین اکنون از معامله عقب نشینی کنند، جریمه های زیادی در پی خواهد داشت. برای پیشرفت بیشتر این فضا را تماشا کنید.