برگه‌ها، نشانک‌ها و سابقه خود را در نوار آدرس Chrome جستجو کنید

گاهی اوقات، یافتن برگه یا نشانکی که در Chrome به دنبال آن هستید می‌تواند دشوار باشد. خبر خوب: نوار آدرس کروم روی دسکتاپ به تازگی ارتقا یافته است که می تواند کمک کند. اکنون می‌توانید مستقیماً از طریق نوار آدرس، برگه‌ها، نشانک‌ها و سابقه Chrome خود را جستجو کنید.

از تب های @، نشانک های @ و میانبرهای @history استفاده کنید

اکنون سه میانبر جستجوی سایت داریم که مستقیماً در نوار آدرس کروم تعبیه شده است که با تب های@، نشانک های@ و تاریخچه@ شروع می شود.

@Tabs زمانی به کارتان می‌آید که یک انفجار تب‌ها دارید. با تایپ کردن «@tabs» در نوار آدرس، فشار دادن دکمه «جستجوی برگه‌ها» و سپس تایپ عنوان برای مشاهده پیشنهادات منطبق، آن را امتحان کنید. من شخصاً به دلیل داشتن برگه های زیاد هنگام برنامه ریزی سفر – مانند تعطیلات آینده، بیشتر مقصر هستم. @Tabs می‌تواند انبوهی از برگه‌ها را در مورد پروازها، هتل‌ها، فعالیت‌ها و اتومبیل‌های کرایه‌ای جستجو کند تا برگه مناسب را پیدا کند. در ترکیب با گروه‌های برگه، @tabs انجام کارها را آسان‌تر می‌کند.

اگر ماه‌ها پیش هتلی را نشانه‌گذاری کرده‌اید و اکنون می‌خواهید در دسترس بودن آن را بررسی کنید، میانبر @bookmarks می‌تواند به شما کمک کند. استفاده از @bookmarks به شما کمک می‌کند تا نشانک مورد نظر خود را در میان تمام پوشه‌های نشانک‌ها، درست از نوار آدرس پیدا کنید.

گاهی اوقات در حین جستجو، ممکن است لازم باشد یک وب سایت قدیمی را برای مسیرهای پیاده روی در سفر خود که فراموش کرده اید نشانک گذاری کنید و پیدا کردن دوباره آن سخت است، دوباره بازدید کنید. این مشکلی نیست، به لطف @history. این میانبر به شما امکان می دهد به سرعت در تاریخچه مرور خود مستقیماً از نوار آدرس جستجو کنید تا به شما کمک کند به صفحه مورد نظر خود بازگردید.

مطالب پیشنهادی  ویژگی‌های «دستیار» که به شما کمک می‌کند بقیه تابستان را بگذرانید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور