Search Central Live 2024 به منطقه APAC باز می گردد | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

چهارشنبه 29 می 2024

Search Central Live به منطقه آسیا و اقیانوسیه بازمی‌گردد و اطلاعاتی از جستجوی Google، فرصت‌های سرگرم‌کننده شبکه‌ای و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می‌آورد! امسال قصد داریم بازدید کنیم اندونزی، مالزی، تایوان و تایلند، اما برای جزئیات کامل به خواندن ادامه دهید.

جستجوی Central Live Jakarta 2024

جستجوی Central Live Jakarta 2024

اولین رویداد در سری APAC در تاریخ رخ خواهد داد 25 جولای در جاکارتا تعداد صندلی ها محدود است، بنابراین لطفا تا 7 ژوئیه ثبت نام کنید تا فرصتی برای حضور در رویداد کسب کنید.

مطمئن نیستید که رویداد چگونه است؟ این ویدیو را از Search Central Live Jakarta 2023 ببینید:

ما در حال آماده سازی گفتگو در مورد موضوعات زیر هستیم:

  • جستجو چگونه کار می کند
  • موضوعات مرتبط با هوش مصنوعی
  • خريد كردن
  • درهم شکستن اسطوره

بنابراین، مذاکرات در باهاسا اندونزی انجام خواهد شد صحبت کردن (و نوشتن!) باهاسا اندونزی روان مورد نیاز است; هیچ ترجمه ای به انگلیسی وجود نخواهد داشت.

برای اولین بار در اندونزی، ما نیز به محاکمه می رویم گفتگوهای رعد و برق جامعه، که در رویدادهای ما در ژاپن بسیار محبوب بوده اند. اینها گفتگوهای کوتاه و حداکثر 7 دقیقه ای توسط شما و همتایانتان در مورد موضوعاتی هستند که شما انتخاب می کنید و هدف آنها ایجاد همکاری در جامعه است. اگر یک تکنیک جالب سئو دارید، یک رویای بازاریابی وحشیانه دارید، یا فقط خوشحال هستید که دانش فناوری اینترنت خود را با همتایان خود به اشتراک می گذارید، صحبت خود را در طول فرآیند ثبت نام پیشنهاد دهید. 20 ژوئن. اگر انتخاب شدید، می توانید در صحنه ما بدرخشید و در وبلاگ ما برجسته شوید.

به زبان اندونزیایی بخوانید و ثبت نام کنید

سری Central Live APAC 2024 را جستجو کنید

همانطور که در مقدمه ذکر کردیم، ما به مناطق دیگر در APAC نیز می آییم. هنوز نمی‌توانیم تاریخ دقیقی به شما بدهیم، اما بازه زمانی کلی را می‌دانیم. وبلاگ ما را تماشا کنید، تقویم رویداد ما را بررسی کنید یا حساب مرکزی X را جستجو کنید برای اطلاعیه در مورد یک رویداد در مناطق زیر:

  • کوارتر سوم: اندونزی و تایلند
  • کوارتر چهارم: مالزی و تایوان

اگر کشور خود را در لیست نمی بینید، ناراحت نباشید. ما کشورها را به چرخش در می آوریم تا مناطق بیشتری را پوشش دهیم.

اگر به یادآوری نیاز دارید که چرا باید در رویدادهای ما شرکت کنید، این ویدیو را ببینید! ما سال گذشته یک انفجار داشتیم و امیدواریم امسال شما را در یکی از مکان ها ببینیم!

ارسال شده توسط Cherry Prommawin و Gary Illyes


Source link