ضبط صفحه در Pixel شما

اسکرین شات گرفتن را فراموش کنید! گرفتن فیلم های ضبط شده از صفحه نمایش در Google Pixel راهی است که باید انجام دهید. این بیشتر یک شوخی است، اگرچه ضبط صفحه نمایش بیشتر از آنچه فکر می کنید مفید است. در اینجا نحوه ایجاد آنها آورده شده است.

چرا باید ضبط صفحه را انجام دهم؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک صفحه ضبط شده در تلفن Pixel خود ایجاد کنید. ممکن است لازم باشد به کسی نشان دهید که چگونه کاری را در تلفن خود انجام دهد، دستورالعمل‌های گام به گام را ضبط کنید تا ببیند و تکرار کند یا ممکن است بخواهید یک اشکال عجیب و غریب را که مدام در تلفن شما اتفاق می‌افتد ضبط کنید. در هر صورت، امکان ضبط صفحه نمایش خود یک راه آسان برای ضبط دقیق اتفاقات و اشتراک گذاری آن با دیگران یا ذخیره آن است.

ضبط صفحه در Pixel شما

قبل از شروع ضبط صفحه در Pixel، باید کاشی تنظیمات سریع را تنظیم کرده و آماده ضربه بزنید. برای انجام این کار، به سادگی دوبار به پایین بکشید روی پیکسل خود ضربه بزنید نماد ویرایش. باید شبیه یک مداد باشد. از آنجا، پیدا کنید ضبط صفحه، روی طولانی ضربه بزنید و آن را به یک اسلات فعال در تنظیمات سریع بکشید. پس از انجام این کار، ضربه بزنید بازگشت.

هنگامی که مطمئن شدید که کاشی ضبط صفحه فعال و آماده کار است، این مراحل را دنبال کنید:

  1. دوبار انگشت خود را به پایین بکشید (یا با دو انگشت) از صفحه اصلی خود.
  2. انگشت خود را روی آن بکشید تا آن را پیدا کنید ضبط صفحه کاشی روی آن ضربه بزنید.
  3. ضبط صدا را روشن/خاموش کنید.
    • توجه داشته باشید: می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید صدای دستگاه، میکروفون یا هر دو ضبط شود.
  4. ضربه زدن شروع کنید.

از آنجا، یک تایمر شمارش معکوس را خواهید دید که از سه ثانیه شروع می شود. هنگامی که دستگاه شما می لرزد، ضبط صفحه در Pixel شما شروع شده است. برای متوقف کردن ضبط، فقط سایه اعلان‌ها را باز کرده و ضربه بزنید متوقف کردن در اعلان ضبط صفحه اعلان دیگری دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که ویدیو در عکس های شما ذخیره شده است.

به طور کلی، واقعاً همه چیز در آن وجود دارد. می توانید به تعداد فضایی که در Pixel خود دارید، فیلم ضبط شده روی صفحه ایجاد کنید. علاوه بر این، ضبط صفحه در پیکسل شما پوشه مخصوص به خود را در Google Photos به نام «فیلم» ایجاد می‌کند، بنابراین می‌توانید آن ویدیوها را از طریق برنامه Google Photos در پیکسل خود به اشتراک بگذارید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: