نحوه برنامه ریزی سریع به روز رسانی محتوا در وردپرس » رتبه ریاضی

آیا به دنبال بهترین راه برای زمان بندی به روز رسانی محتوا در وردپرس هستید؟

به روز رسانی محتوای سایت شما بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند محتوای خود را مرتبط نگه دارید. داشتن محتوای قدیمی در سایت شما می تواند این حس را به خواننده القا کند که با جدیدترین روندها همگام نیستید، که می تواند اعتبار برند شما را تحت تاثیر قرار دهد.

علاوه بر این، موتورهای جستجو مانند گوگل، سایت هایی با مطالب جدید و به روز را در اولویت قرار می دهند.

اما، انتشار دستی به‌روزرسانی‌های محتوا می‌تواند زمان‌بر باشد، به خصوص اگر صفحات یا پست‌های وبلاگ زیادی دارید.

اگرچه وردپرس یک عملکرد زمان‌بندی بومی دارد، اما به شما اجازه نمی‌دهد به‌روزرسانی محتوا را برای یک پست یا صفحه منتشر شده زمان‌بندی کنید. در این پست به شما نحوه زمانبندی به روز رسانی محتوا در وردپرس را نشان خواهیم داد.

زمان‌بندی به‌روزرسانی‌های محتوا می‌تواند در وقت و تلاش شما صرفه‌جویی کند، زیرا می‌توانید به‌روزرسانی‌های خود را از قبل برنامه‌ریزی کرده و ایجاد کنید و بعداً آنها را منتشر کنید.

وردپرس یک ابزار زمان‌بندی محتوای بومی دارد. اما این بهترین راه برای برنامه ریزی به روز رسانی محتوا برای پست ها و صفحات زنده نیست.

به روز رسانی محتوا در وردپرس را برنامه ریزی کنید

در اینجا دلیل آن است:

هنگامی که به‌روزرسانی‌ها را برای یک پست از قبل منتشر شده برنامه‌ریزی می‌کنید، ابزار زمان‌بندی وردپرس آن را لغو انتشار می‌کند و به عنوان پیش‌نویس ذخیره می‌کند. اگر ترافیک ورودی به پست داشتید، آن را از دست می دادید زیرا کاربران هنگام تلاش برای دسترسی به URL، خطای 404 دریافت می کنند.

برای ساده‌سازی فرآیند به‌روزرسانی محتوای خود، به روشی قابل اعتماد نیاز دارید که به شما امکان می‌دهد تغییراتی در محتوای خود ایجاد کنید و بدون زحمت آنها را زمان‌بندی کنید.

مطالب پیشنهادی  TikTok ویژگی Creator-Crediting را راه اندازی کرد

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید به نحوه برنامه ریزی به روز رسانی محتوا در وردپرس بپردازیم.

2 زمان بندی به روز رسانی محتوا در وردپرس

بهترین راه برای زمان بندی به روز رسانی محتوا در وردپرس استفاده از افزونه زمان بندی است.

افزونه PublishPress Revisions یک افزونه رایگان و ساده وردپرس است که به شما امکان می دهد به روز رسانی محتوا را زمان بندی و مدیریت کنید.

در اینجا نحوه زمانبندی به روز رسانی محتوا در وردپرس با استفاده از افزونه PublishPress Revisions آورده شده است.

2.1 افزونه PublishPress Revisions را نصب و فعال کنید

برای زمان بندی محتوا در وردپرس، افزونه PublishPress Revisions را نصب و فعال کنید.
برای انجام این کار، به داشبورد وردپرس خود بروید پلاگین ها جدید اضافه کن بخش. افزونه PublishPress Revisions را در نوار جستجو جستجو کنید و طبق تصویر زیر افزونه را نصب و فعال کنید.

افزونه PublishPress Revisions را نصب و فعال کنید.

2.2 به روز رسانی های محتوا را با استفاده از افزونه PublishPress Revisions برنامه ریزی کنید

اکنون زمان آن رسیده است که به روز رسانی وردپرس را برای محتوای قبلاً منتشر شده خود برنامه ریزی کنید. در این مورد، نحوه انجام این کار را در پست های وردپرس به شما نشان خواهیم داد.

هدایت به نوشته ها همه پست ها از داشبورد وردپرس شما. پستی را که می خواهید به روز کنید پیدا کنید و روی آن کلیک کنید ویرایش جدید لینک، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

روی پیوند نسخه جدید کلیک کنید

این افزونه به طور خودکار یک کپی از پست اصلی شما ایجاد می کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه ویدیوهای YouTube را پاسخگو کنیم • Yoast

2.2.1 زمان بندی محتوا در ویرایشگر بلاک وردپرس

اگر از ویرایشگر Block استفاده می کنید، همانطور که در این بخش نشان داده شده است، می توانید به راحتی با استفاده از افزونه PublishPress Revisions، به روز رسانی محتوا را برنامه ریزی کنید.

فرض کنید یک بخش جدید به پست خود اضافه کرده اید، مانند یک بلوک پاراگراف. می توانید با کلیک بر روی نماد تنظیمات در بالا، تغییرات ایجاد شده در Block Editor را برنامه ریزی کنید. سپس، در پست برگه، روی پیوندی که تاریخ و زمان انتشار پست را نشان می دهد کلیک کنید.

تاریخ و زمان انتشار را تغییر دهید

در مرحله بعد، تاریخ و زمانی را که می خواهید پیش نویس جایگزین نسخه فعلی شود، تنظیم کنید.

پس از اتمام، بر روی آن کلیک کنید ارسال دکمه.

بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

این به ویرایشگر محتوای تیم شما اجازه می‌دهد تا تغییراتی را که در پست ایجاد کرده‌اید، قبل از برنامه‌ریزی مجدد بررسی کند. اگر شما مسئول انتشار محتوا در وب سایت هستید و نیازی به تایید تغییرات ایجاد شده ندارید، می توانید روی تایید دکمه.

تایید تجدید نظر

این افزونه سپس ویرایش را برای انتشار در تاریخ و زمان مشخص شده برنامه ریزی می کند.

در همین حال، به پیش نمایش نسخه به روز شده خود هدایت خواهید شد، با نوار اعلان در بالای صفحه که تاریخ و ساعت انتشار نسخه های محتوای شما را نشان می دهد.

بازنگری تایید شده

2.2.2 برنامه ریزی به روز رسانی محتوا در ویرایشگر کلاسیک

اگر از ویرایشگر کلاسیک به عنوان ابزار پیش‌فرض ویرایش متن برای پست‌های وردپرس خود استفاده می‌کنید، می‌توانید با استفاده از افزونه PublishPress Revisions به‌روزرسانی محتوای خود را نیز برنامه‌ریزی کنید.

مطالب پیشنهادی  Google Drive و Docs به‌روزرسانی‌های رایانه لوحی Android را دریافت می‌کنند

برای انجام این کار به پستی که می خواهید به روز رسانی کنید بروید. در بلوک انتشار، محل را پیدا کنید انتشار در تایید بخش، و روی آن کلیک کنید ویرایش کنید ارتباط دادن.

انتشار در تایید

ادامه دهید و تاریخ و ساعتی را که می‌خواهید به‌روزرسانی‌های محتوای خود را منتشر کنید وارد کنید و پس از انجام آن، روی آن کلیک کنید خوب دکمه.

تاریخ و زمان را وارد کرده و روی دکمه OK کلیک کنید

کلیک کنید بر روی تایید برای تایید تغییرات ایجاد شده در پست و زمان بندی آنها را فشار دهید.

2.3 مدیریت به‌روزرسانی‌های محتوای برنامه‌ریزی‌شده در صف ویرایش

همیشه می‌توانید با پیمایش به پست‌های اصلاح‌شده برنامه‌ریزی‌شده خود را بررسی کنید تجدید نظرها صف تجدید نظر از داشبورد وردپرس شما.

به صف بازبینی بروید

اگر می خواهید تغییرات بیشتری در پست خود ایجاد کنید، روی آن کلیک کنید ویرایش کنید لینک، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

ویرایش ویرایش

پس از به‌روزرسانی پست، روی آن کلیک کنید انتشار ویرایش را فشار دهید تا تغییرات را ذخیره کنید.

ویرایش را منتشر کنید

3 نتیجه

زمان‌بندی به‌روزرسانی محتوا در وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که نسخه به‌روز شده پست خود را در زمان خاصی بدون ورود به داشبورد وردپرس خود منتشر کنید. این به شما این امکان را می دهد که روی سایر کارهای ضروری مانند ایجاد محتوای جدید، مدیریت سایت یا تبلیغ برند خود تمرکز کنید.

چگونه به روز رسانی محتوای خود را برای سایت وردپرس خود برنامه ریزی می کنید؟ آیا به شما کمک کرد تا عملکرد کاری خود را در دراز مدت بهبود بخشید؟ به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور