Scarcity and the Scaries: تجدید نظر در مورد Metaverse با Lickquidators Aavegotchi

تصویر
عکس پروفایل Jo T. Hacker Noon

@تجدیدنظرجو تی

وکیل فنی / VC @ Withersworldwide. Aavegotchi aapprentice / shill. نویسنده گاه به گاه.

در دنیای بازی های blockchain ، تقریباً در هر پروژه ای یک صحنه آشنا ظاهر شده است. در عرض چند دقیقه از راه اندازی هر NFT ، از سرزمین مجازی گرفته تا حیوانات خانگی پیکسلی ، در عرض چند ثانیه این موارد ربوده می شوند. گاهی توسط ربات ها ، گاهی توسط افرادی که مقدار غیر خدائی را در کیف پول خود بارگذاری کرده اند.

تصویر

این نیز همان اتفاقی بود که در جریان راه اندازی اولین Haunt Aavegotchi رخ داد ، جایی که 10000 پورتال در عرض یک دقیقه از زمان راه اندازی خریداری شدند. بسیاری از اعضای جامعه از وجود Gotchi کم مانده بودند و از خود می پرسیدند که چگونه دیگر می توانند در سیستم عامل Aavegotchi شرکت کنند.

این واقعاً مشکلی برای کسانی که امیدوارند سریع سود کنند نیست – کمبود و نیروهای بازار از این امر مراقبت می کنند. در عوض این مشکل کسانی را که واقعاً امیدوارند در تجربه هر متورس شرکت کنند ، آزار می دهد. وقتی بزرگنمایی می کنید ، این مسئله مسائل طولانی مدت تری برای پروژه و حتی ارزش NFT ها در قلمرو ایجاد می کند. مسئله این است: هیچ کس نمی خواهد بازی ای را خریداری کند که فقط نهنگ ها بتوانند به طور معنی داری در آن شرکت کنند.

پاسخ ابتکاری Aavegotchi به این در قالب Lickquidators است.

Lickquidators چیست؟

تصویر

Lickquidators یین Aavegotchis yang در Gotchiverse است.

هر خوب …