صرفه جویی در آب در لس آنجلس، یک توالت نشتی در یک زمان

در مناطق کم آب مانند کالیفرنیا، آخرین قطره مهم است. با این حال، سالانه میلیون‌ها گالن آب به دلیل شایع و در عین حال به راحتی قابل پیشگیری، هدر رفتن آب از دست می‌رود: نشتی توالت‌ها.

به همین دلیل است که اخیراً یک پروژه آزمایشی را برای نصب فناوری صرفه جویی در مصرف آب در سه ساختمان چند خانواده در لس آنجلس تأمین کردیم. هدف این فناوری نشتی‌های معمولی است، مانند توالت‌هایی که در صورت عدم استفاده، آب جاری را حفظ می‌کنند، که می‌تواند به مرور زمان افزایش یابد. این پایلوت در مسیر صرفه جویی 6.4 میلیون گالن آب در سال در حوضه آبخیز لس آنجلس که در آن فعالیت می کنیم، است و از تعهد ما برای تکمیل 120 درصد آبی که به طور متوسط ​​در دفاتر و مراکز داده خود تا سال 2030 مصرف می کنیم، حمایت می کند.

این آزمایشی با شرکای مشارکتی اقدام آبی کالیفرنیا (CWAC)، یک شبکه نظارت بر آب متشکل از بیش از 25 سازمان – از جمله شرکت‌های خصوصی مانند گوگل در کنار سازمان‌های غیردولتی زیست‌محیطی و سازمان‌های غیرانتفاعی – که متعهد به بهبود امنیت آب در سراسر ایالت هستند، گرد هم آمدند. .

در اینجا نگاهی داریم به این که چگونه این پروژه باعث صرفه جویی در آب، پول و انرژی می شود، و به پتانسیل مدل های اقدام جمعی برای ایجاد پیشرفت معنادار در چالش های رو به افزایش آب می پردازد.

صرفه جویی در آب، پول و انرژی

دپارتمان آب و برق لس آنجلس تخمین می زند که یک خانواده به طور متوسط ​​سالانه 10000 گالن آب از دست می دهد تا توالت های نشتی که مورد توجه قرار نمی گیرند. خبر خوب این است که اگرچه تشخیص توالت های نشتی دشوار است، اما تعمیر آنها آسان است.

مطالب پیشنهادی  چگونه فن آوری تخلیه می تواند عملکرد گوشی های هوشمند را بهبود بخشد

برای پروژه آزمایشی، مؤسسه اقیانوس آرام اعضای CWAC و بنیاد محیط زیست بونویل این چالش را در سه ساختمان مسکونی چندخانواری کم درآمد که توسط سازمان‌های غیرانتفاعی اداره می‌شدند، که در کنار منطقه آبی متروپولیتن کالیفرنیای جنوبی و سایر شرکت‌های آب محلی کار می‌کردند، حل کردند. توالت ها در این ساختمان ها مجهز به سنسورهای کوچک، کم هزینه و کم مصرف بودند که توسط Sensor Industries توسعه یافته بودند. هنگامی که یک توالت نشتی دارد، حسگرها به مدیریت ساختمان در زمان واقعی هشدار می دهند که یک توالت نیاز به تعمیر دارد. تعمیر معمولاً به سادگی تنظیم مجدد یا تعویض فلاپ توالت است.

طبق برآوردهای موسسه غیرانتفاعی اقیانوس آرام، این مداخله ساده منجر به صرفه جویی جدی در آب، پول و انرژی شد:

  • اب: پایلوت ها مصرف آب ساختمان را بین 15 تا 25 درصد کاهش می دهند. صرفه جویی مورد انتظار 6.4 میلیون گالن آب در سال معادل کل مصرف آب سالانه حدود 40 خانه یک خانواده است. این صرفه جویی ها به سایر مشتریانی که آب خود را از همان خدمات عمومی دریافت می کنند، کاهش می یابد و تقاضای آب را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان و قیمت مناسب آب را در سراسر سیستم بهبود می بخشد.
  • هزینه: صرفه‌جویی در مصرف آب به معنای صرفه‌جویی در هزینه‌های قبوض آب و فاضلاب از همان 15 تا 25 درصد است که بالغ بر ده‌ها هزار دلار در سال می‌شود. اپراتورهای غیرانتفاعی ساختمان که قبوض آب را پرداخت می کنند می توانند از این پس انداز برای بهبود ساختمان استفاده کنند و در واقع پس انداز را به ساکنان منتقل کنند.
  • انرژی: کالیفرنیای جنوبی بیشتر آب خود را از صدها مایل دورتر وارد می‌کند و برای پمپاژ این آب بر روی کوه‌های اطراف حوضه لس‌آنجلس و تصفیه آن برای مصارف خانگی انرژی زیادی لازم است. این پروژه با کاهش تقاضا برای آن آب، انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای مرتبط با آن را کاهش می‌دهد.
مطالب پیشنهادی  حمایت ما از ائتلاف فرصت های اقتصادی

موسسه پاسیفیک به چندین مزیت دیگر این رویکرد اشاره می کند. ساکنان مجبور نیستند کاری انجام دهند – سیستم غیر تهاجمی مشکلات را شناسایی کرده و ساختمان را مطلع می کند. مدیران تاسیسات می‌توانند دلیل احتمالی نشت (مانند فلاپ گیر کرده) را ببینند که به آنها کمک می‌کند سریع‌تر آن را برطرف کنند. اپراتورهای ساختمان غیرانتفاعی می توانند روی مسائل فوری تر تمرکز کنند و زمان صرف شده برای ردیابی نشت ها را کاهش دهند.

آوردن راه حل به شهرهای بیشتر

بردن این خلبان به جاهای دیگر همیشه یک هدف بوده است و اکنون تلاش برای توسعه در حال انجام است. ما در حال تأمین بودجه کار هستیم تا این راه حل را به یک ساختمان 225 واحدی در سانفرانسیسکو بیاوریم که با دفاتر محلی ما یک حوزه آبخیز مشترک دارد. در اینجا ما انتظار داریم که بر اساس صرفه جویی در لس آنجلس، کمی بیش از 1 میلیون گالن آب در سال صرفه جویی کنیم.

در شهر نیویورک، ما در حال بررسی این رویکرد در ساختمانی در چند مایلی پردیس اصلی محلی خود هستیم و در اینجا نیز انتظار داریم که سالانه حدود 1 میلیون گالن آب صرفه جویی کنیم. در حالی که این منطقه در حال حاضر در خشکسالی نیست، ما انتظار داریم این سیستم مقادیر قابل توجهی در انرژی صرفه جویی کند، زیرا شهر نیویورک آب خود را از راه دور وارد می کند. علاوه بر این، این پروژه می تواند به کاهش فشار بر سیستم ترکیبی فاضلاب و آب طوفان نیویورک کمک کند، که می تواند در طول طوفان های شدید به آبراهه های تمیز سرریز شود.

مطالب پیشنهادی  9 روشی که ما از هوش مصنوعی در محصولات خود استفاده می کنیم

در مواجهه با تصمیمات دشوار در مورد منابع آب و کمبود، یافتن برنده های معنادار که همه بتوانند از پس آن برآیند، آسان نیست. خلبان‌ها راه‌حلی را نشان می‌دهند که شرکت‌های خدمات محلی در هر کجا می‌توانند با شرکای مناسب آن را اتخاذ کنند.

با نگاهی به آینده، ما به حمایت از اقدامات جمعی پیرامون سلامت حوزه آبخیز در جوامعی که در آن فعالیت می کنیم، ادامه خواهیم داد. یک سیستم آب سالم و انعطاف پذیر همه ما را می برد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور