با ترموستات های Nest در زمستان امسال در هزینه و انرژی صرفه جویی کنید

با ورود به زمستان در بسیاری از نقاط جهان، ما نه تنها برای سرما آماده می‌شویم، بلکه برای قبوض نیز آماده می‌شویم: انتظار می‌رود میانگین هزینه گرم کردن خانه در ایالات متحده بیش از 17 درصد افزایش یابد. نسبت به سال گذشته هنگامی که گرما را افزایش می دهیم اثرات زیست محیطی بزرگی نیز وجود دارد.

ترموستات‌های هوشمند می‌توانند به شما در صرفه‌جویی در مصرف انرژی و هزینه‌ها از طریق ویژگی‌هایی مانند زمان‌بندی دما کمک کنند. برای مثال، ترموستات هوشمند شما می‌تواند به‌طور خودکار زمانی که در خانه نیستید، دمای کم مصرف را تنظیم کند. و در حال حاضر، ویژگی ذخیره‌سازی فصلی در ترموستات‌های Nest می‌تواند به شما کمک کند حتی پول بیشتری را بدون بلند کردن انگشت در جیب خود نگه دارید.

در اینجا چند روش وجود دارد که ترموستات Nest می‌تواند به شما در صرفه‌جویی (و گرم ماندن) در زمستان کمک کند.

با ویژگی‌های Nest، برنامه دمایی خود را تنظیم کنید

ویژگی‌های ترموستات Nest مانند صرفه‌جویی فصلی و تنظیمات فصلی (برای مشتریان Nest Renew) با تغییر فصل‌ها، تغییرات کوچکی در برنامه دمایی شما ایجاد می‌کنند تا به شما در صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش صورت‌حساب کمک کنند. این تغییرات کوچک واقعاً می‌توانند جمع شوند: زمستان گذشته، میلیون‌ها نفر از کاربران ترموستات Nest که در «Seasonal Savings» ثبت‌نام کردند، مجموعاً بیش از 50 میلیون دلار در صورت‌حساب‌های انرژی خود صرفه‌جویی کردند.

از طریق برنامه‌های پاسخگویی به تقاضا، جوایز کسب کنید و از خاموشی اجتناب کنید

درست مانند زمانی که همه به طور همزمان به سر کار می‌روند، جاده‌ها مسدود می‌شوند، انرژی «ساعت‌های شلوغی» زمانی اتفاق می‌افتد که همه در یک منطقه خاص یک‌باره گرمای خود را روشن کنند. این، علاوه بر تمام مصرف‌های معمول انرژی خانگی (مانند روشن کردن یخچال یا ماشین لباسشویی)، اوج تقاضای انرژی را ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که اطمینان کمتر، گران‌تر و سازگار با محیط‌زیست کمتری داشته باشیم.

مطالب پیشنهادی  چگونه جستجو را طبیعی‌تر و شهودی‌تر می‌کنیم

اینجاست که برنامه‌های پاسخگویی به تقاضا وارد می‌شوند. وقتی ثبت‌نام می‌کنید، ترموستات Nest تغییرات ظریفی را در دمای خانه‌تان در آن زمان‌های اوج مصرف انرژی ایجاد می‌کند، و در عین حال شما را راحت نگه می‌دارد، تقاضا را در شبکه برق کاهش می‌دهد. و البته، شما می توانید دمای ترموستات خود را در هر زمان تغییر دهید.

شرکت انرژی محلی شما اغلب هنگام ثبت نام در برنامه پاسخگویی به تقاضای محلی به شما پول می دهد یا پاداش هایی مانند اعتبار در قبض برق شما ارائه می دهد. و نه تنها در هزینه صرفه جویی می کنید، بلکه با کاهش تقاضا در شبکه، این برنامه ها می توانند به شما کمک کنند تا در طول ماه های سرد زمستان دچار خاموشی نشوید.

اخیراً گزارشی منتشر کردیم که نشان می‌دهد تا سال 2020، تنها حدود 10 درصد از خانه‌های دارای ترموستات هوشمند در برنامه‌های پاسخگویی به تقاضای پیشرفته ثبت نام کرده‌اند. اگر همه آن خانه ها ثبت نام کنند، حداکثر 10 گیگاوات ظرفیت می تواند در زمان اوج مصرف باز شود. این انرژی تقریباً 8 میلیون خانه در ایالات متحده را در طول یک سال تأمین می کند.

با Nest Renew در انرژی پاک صرفه جویی و حمایت کنید

همچنین می‌توانید از طریق Nest Renew در برنامه‌های پاسخگویی به تقاضا ثبت‌نام کنید. اگر واجد شرایط هستید، Renew برنامه پاسخگویی به تقاضای شرکت انرژی محلی شما را نشان می دهد، بنابراین ثبت نام آسان است. و به شما امکان دسترسی به ویژگی‌هایی مانند Energy Shift را می‌دهد، که می‌تواند تنظیمات کوچکی را در ترموستات Nest شما انجام دهد تا به استفاده از انرژی پاک‌تر یا ارزان‌تر کمک کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه تیم Google Books 90000 کتاب را در سراسر یک قاره جابجا کرد

بنابراین با شروع بسته‌بندی، با Nest Thermostat و Nest Learning Thermostat نیز پس‌انداز کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور