شبکه SmartThings Find بیش از 200 میلیون کاربر دارد

پس از کمتر از دو سال، سامسونگ می گوید که شبکه SmartThings Find بیش از 200 میلیون “گره” را برای کمک به شما در یافتن دستگاه های گم شده و تگ های هوشمند گلکسی جمع آوری کرده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی امروز عصر، سامسونگ اعلام کرد که اندازه شبکه SmartThings Find به طور موثر در طول سال گذشته دو برابر شده است و 200 میلیون “گره پیدا کردن” در طبیعت وجود دارد. «یافتن گره» یک تلفن هوشمند یا تبلت گلکسی است که برای استفاده از SmartThings Find ثبت شده است و می تواند مکان Galaxy SmartTag را به صاحب برچسب منتقل کند.

سامسونگ می گوید که 100 میلیون دستگاه ثبت شده در کمتر از یک سال اضافه شده است.

SmartThings Find برای گوشی‌های هوشمند، هدفون‌های هدفون و سایر دستگاه‌های سامسونگ استفاده می‌شود، اما عمدتاً برای Galaxy SmartTags – نسخه سامسونگ از Apple AirTag محبوب استفاده می‌شود.

Samsung Electronics Co., Ltd. اعلام کرد که سرویس SmartThings Find به سرعت رشد کرده است و اکنون از بیش از 200 میلیون گره پیدا تشکیل شده است که برای کمک به کاربران در یافتن دستگاه های نابجا خود کار می کنند. Find node دستگاه هایی هستند که در سرویس SmartThings Find ثبت شده اند تا به سایر کاربران Samsung Galaxy کمک کنند تا دستگاه های گم شده خود را پیدا کنند.

200 میلیون “یافتن گره” در طبیعت این احتمال را افزایش می دهد که شما واقعاً SmartTag خود را با برخورد با یک دستگاه ثبت شده پیدا کنید.

برای مقایسه، اپل در سال 2021 اعلام کرد که شبکه «یافتن من» از «صدها میلیون دستگاه اپل» تشکیل شده است، اما این شرکت هرگز تعداد خاصی مانند این را اعلام نکرده است. البته شبکه Find My قدیمی‌تر از شبکه سامسونگ است.

قبلاً گزارش داده بودیم که گوگل همچنین در حال کار بر روی شبکه Find my Device خود است که احتمالاً روی تلفن‌های هوشمند اندرویدی بیشتری کار می‌کند، اما این شرکت هنوز آن سرویس یا پشتیبانی همراه از ردیاب‌های بلوتوث را معرفی نکرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور