تعمیر صفحه نمایش سامسونگ در شهریور 50 درصد تخفیف دارد

آیا دستگاه گلکسی سامسونگ با صفحه نمایش شکسته دارید؟ برای مدت محدودی، تعمیرات صفحه نمایش Samsung Galaxy در uBreakiFix تخفیف زیادی دارد. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

تا 26 سپتامبر، رویداد فروش «Discover Samsung» نیز پیشنهادی را به دارندگان گلکسی فعلی ارائه خواهد کرد. تعمیرات صفحه نمایش تلفن، برای آن رویداد محدود دو هفته ای، فقط نیمی از هزینه ای را که معمولاً از طریق مکان های تعمیر Asurion و همچنین فروشگاه های uBreakiFix انجام می دهند، خواهد داشت.

برای دستگاه های گلکسی اس، گلکسی نوت و سری گلکسی A، Asurion می گوید تعمیر صفحه نمایش تنها 99 دلار هزینه دارد. این شامل دستگاه‌هایی می‌شود که از گلکسی اس 9، از سال 2018 به بعد عرضه شده‌اند. Asurion همچنین تعمیرات با تخفیف را برای گوشی های تاشو Galaxy Z خود مانند Z Flip و Z Fold ارائه می دهد. هزینه تعمیر صفحه نمایش در این دستگاه ها 249 دلار است. این مبلغ بیشتر از مبلغی است که از طریق Samsung Care+ پرداخت می‌کنید، اما بهتر از هزینه کامل است و احتمالاً به‌جای ارسال دستگاه به خارج، می‌توان آن را به صورت محلی انجام داد.

برای اولین بار، فروشگاه ها تعمیرات مجاز صفحه نمایش را در تمام دستگاه های گلکسی فلیپ و فولد – از جمله مدل های تازه منتشر شده Z Flip4 و Z Fold4 – تنها با 249 دلار ارائه می دهند. کارشناسان تعمیرات مجاز صفحه نمایش های ترک خورده دستگاه های گلکسی اس سری 9 و بالاتر، دستگاه های گلکسی نوت 9 و بالاتر و اکثر دستگاه های سری A را تنها با 99 دلار تعمیر می کنند.

برای واجد شرایط بودن برای تخفیف، مشتریان باید از طریق uBreakiFix یا فروشگاه Asurion Tech Repair یک قرار ملاقات برای تعمیر دستگاه Galaxy خود رزرو کنند.

مطالب پیشنهادی  اصلاحات و پیشرفت های بیشتر • Yoast

قابل ذکر است که Asurion اکنون تعمیرات Galaxy Watch 4 و 5 را در تعمیرگاه های خود از جمله در uBreakiFix ارائه می دهد. Galaxy Buds را نیز می توان در این مکان ها تعمیر کرد.

سامسونگ در چند سال گذشته به آرامی گزینه های تعمیر صفحه نمایش گلکسی را بهبود بخشیده است. Galaxy Z Flip 4 و Z Fold 4 جدید از طریق Care+ گزینه‌های تعمیرات مقرون به صرفه‌تری دارند و سامسونگ همچنین شروع به ارائه قطعات تعمیری از طریق iFixit کرد تا به مشتریان اجازه دهد دستگاه‌های خود را تعمیر کنند. در اوایل سال جاری، این شرکت همچنین به دارندگان گلکسی تعمیرات صفحه نمایش را با قیمت پایین 50 دلار و خرید و فروش دستگاه‌های کرک شده که ارزش زیادی برای دستگاه‌هایی مانند گلکسی زد فولد 3 داشتند، پیشنهاد داد.

می توانید از اینجا وقت تعمیر را رزرو کنید و برای اطلاعات بیشتر شرایط و ضوابط کامل را مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور