اگر گوشی گلکسی نداشته باشید، Samsung Pay در ساعت‌های هوشمند خراب است

پرداخت های موبایلی مخصوصاً زمانی راحت است که حتی مجبور نیستید گوشی خود را بیرون بیاورید، اما برای برخی از دارندگان ساعت هوشمند سامسونگ، Samsung Pay در حال حاضر خراب است.

Samsung Pay در ساعت‌های هوشمند جفت‌شده با تلفن‌های خاصی خراب است

یکی از جنبه‌های عالی ساعت‌های هوشمند سامسونگ، حتی قبل از انتقال به Wear OS، کارکرد آن‌ها در چندین دستگاه بوده است. در حالی که اپل واچ فقط با آیفون کار می کند، می توانید از گلکسی واچ بر روی همه چیز از گلکسی اس 22 تا پیکسل 6 گوگل استفاده کنید. تا زمانی که گوشی شما الزامات زیادی را برآورده کند، کار می کند و بسیاری از ویژگی ها را از دست نخواهید داد. فرآیند.

اما به نظر می رسد جفت شدن با یک گوشی هوشمند غیر گلکسی در حال حاضر برای برخی از کاربران مشکلاتی ایجاد کرده است.

کاربران در Reddit و تالارهای گفتمان سامسونگ در حال حاضر خطایی را در Samsung Pay گزارش می‌کنند که می‌گوید هنگام تلاش برای استفاده از کارت‌های اعتباری/دبیت در ساعت هوشمند خود، حساب سامسونگ آنها “نامعتبر” است. حتی زمانی که شناسه و رمز عبور صحیح باشد، این اتفاق می‌افتد و ورود به سیستم فقط در Samsung Pay انجام می‌شود. به نظر می رسد ورود به سیستم در جای دیگر به خوبی کار می کند. از آنچه به نظر می رسد، این یک موضوع گسترده است.

با این حال، موضوع رایج در اینجا این است که افراد آسیب دیده از گوشی های هوشمند گلکسی با ساعت هوشمند خود استفاده نمی کنند. به نظر می‌رسد که این اتفاق هم در Galaxy Watch 4 مبتنی بر سیستم عامل Wear OS سامسونگ و هم در ساعت‌های هوشمند قدیمی‌تر مبتنی بر Tizen رخ می‌دهد.

مقصر برنامه Samsung Pay است که به طور جداگانه در تلفن های هوشمند غیر گلکسی ساخته شده است. در گوشی‌های هوشمند سامسونگ، Samsung Pay یک برنامه سیستمی است که می‌تواند برای پرداخت‌های تلفن همراه روی خود تلفن استفاده شود و در صورت داشتن ساعت هوشمند گلکسی جفت شده، آن را فعال می‌کند. با این حال، در سایر تلفن‌های اندرویدی، یک برنامه Samsung Pay جداگانه وجود دارد که صرفاً برای تقویت تجربه در تلفن هوشمند وجود دارد. این چیزی است که به نظر می رسد در حال حاضر شکسته است.

ممکنه عمدی باشه؟

به سختی می توان باور کرد که سامسونگ عمداً این ویژگی را برای کسانی که از گوشی هوشمند غیر گلکسی استفاده می کنند شکسته است، اما به نظر می رسد پاسخ حداقل به یک نفر نشان دهنده این موضوع باشد.

ظاهراً یک نماینده پشتیبانی به یکی از کاربران گفته است که «سایر تلفن‌های اندرویدی دیگر قادر به استفاده از آن نیستند [Samsung Pay] همانطور که قبلا.”

سامسونگ هنوز از طریق کانال های رسمی به این وضعیت پاسخ نداده است، اما باید تصور کنیم که این چیزی بیش از یک خطا از جانب این شرکت نیست. این مطمئناً ناامیدکننده است، به خصوص برای کسانی که از پوشیدنی‌های تایزن سامسونگ استفاده می‌کنند و مانند مدل‌های Wear OS، انتخابی برای رفتن به Google Pay ندارند.

در حال حاضر، Samsung Pay در حال انتقال به کیف پول سامسونگ در گوشی های هوشمند گلکسی است. تجربه اصلاح‌شده از اطلاعات بیشتری از جمله کلیدهای دیجیتال خودرو، کارت‌های واکسیناسیون و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند. به زودی، حتی پشتیبانی از ذخیره نسخه دیجیتال گواهینامه رانندگی شما را نیز اضافه خواهد کرد. برنامه های سامسونگ برای Wallet در ساعت های هوشمند، در حال حاضر نامشخص است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور