Samsung One UI 5.0 beta از این کشورها پشتیبانی می کند

سامسونگ شروع زودهنگام برنامه One UI 5.0 بتای خود را اوایل امروز در آلمان راه اندازی کرد، اما این تنها کشوری نخواهد بود که نسخه بتا در آن موجود است. در اینجا لیست کامل است.

همانطور که گفته شد، برنامه One UI 5.0 بتا در آلمان باز است و همراه با آن از اندروید 13 و تعدادی ویژگی جدید پشتیبانی می کند. ما به طور انحصاری در مورد برخی از این تغییرات در ماه گذشته گزارش دادیم.

اکنون در وب‌سایت توسعه‌دهنده‌اش، سامسونگ چند جزئیات بیشتر در مورد برنامه One UI 5.0 بتا شامل فهرست کامل کشورهایی که این برنامه در آن‌ها در دسترس خواهد بود، تأیید کرده است. و واقعاً، این لیست جای تعجب ندارد، زیرا سامسونگ دسترسی بتا را در محبوب ترین مناطق خود ارائه می دهد.

کشورهای بتا Samsung One UI 5.0

  • چین
  • جمهوری کره
  • آلمان
  • لهستان
  • انگلستان
  • هند
  • ایالات متحده

در این سایت، سامسونگ همچنین توضیح می‌دهد که کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن Samsung Members ثبت‌نام کنند و سپس به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار را از طریق فرآیند معمول گوشی خود دانلود کنند.

در حال حاضر، One UI 5.0 بتا فقط در آلمان در دسترس است، اما انتظار می‌رود که ظرف چند روز آینده به شش کشور دیگر در لیست بالا گسترش یابد.

سامسونگ هنوز برنامه بتا را به طور رسمی اعلام نکرده است، اما این ممکن است در هر زمانی رخ دهد. زمانی که نسخه بتا رسمی شود، احتمالاً ایده‌ای خواهیم داشت که چه زمانی باید منتظر گسترش آن به دستگاه‌های دیگری مانند سری گلکسی اس 21 و گوشی‌های تاشو باشیم.

مطالب پیشنهادی  Google KELM تعصب را کاهش داده و دقت واقعی را تشویق می کند

در وب‌سایت توسعه‌دهنده، سامسونگ نیز چند پاسخ به سؤالات متداول ارائه کرده است. تعدادی از آنها عبارتند از (ویرایش شده برای وضوح):


برنامه One UI 5.0 Beta چیست؟

برنامه One UI Beta متعلق به سامسونگ، مدیریت و اداره می شود. هدف آن ایجاد یک سیستم عامل بهتر و قابل اعتمادتر و تجربه کاربری (UX) برای دستگاه های سامسونگ بر اساس بازخورد کاربران است.

به‌عنوان یک شرکت‌کننده در برنامه One UI Beta، می‌توانید ویژگی‌های جدید و UX را برای آخرین نسخه سیستم عامل اندروید پیش‌نمایش کنید و درباره عملکرد، پایداری و قابلیت استفاده آن بازخورد ارسال کنید.

هزینه پیوستن به One UI 5.0 beta چقدر است و آیا جبرانی وجود دارد؟

شرکت در برنامه One UI Beta هیچ هزینه ای ندارد. با این حال، شما مسئول هزینه های مربوط به استفاده از اتصال شبکه داده برای دانلود نرم افزار بتا یا آپلود گزارش های خطا هستید. اتصال به Wi-Fi قبل از دانلود نرم افزار بتا بسیار توصیه می شود.

برنامه One UI Beta یک برنامه انتخابی و داوطلبانه است. پاداش شما برای مشارکت، نرم افزار بهبود یافته برای دستگاه های سامسونگ بر اساس بازخورد شما است.

چگونه One UI 5.0 بتا را نصب کنم؟

برای نصب نرم افزار بتا باید در برنامه One UI Beta ثبت نام کنید. برای جلوگیری از مشکلات سازگاری، قبل از نصب نرم افزار بتا، مطمئن شوید که همه برنامه های موجود در دستگاه به آخرین نسخه موجود به روز شده اند.

برای نصب نرم افزار بتا، در دستگاه خود، “تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب” را انتخاب کنید.

مطالب پیشنهادی  کروم‌بوک‌ها ویرایشگر فیلم Google Photos جدید را دریافت می‌کنند

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار بتا به تدریج برای شرکت‌کنندگان برنامه One UI Beta منتشر می‌شود.

چه زمانی One UI 5.0 منتشر می شود؟

نمی توان تاریخ خاصی برای انتشار نسخه منتشر کرد. نسخه منتشر شده به محض تجزیه و تحلیل بازخورد بتا و اجرای بهبودها منتشر خواهد شد.


اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور