Samsung Odyssey Ark دارای Stadia، Xbox build-in است

مانیتورهای خمیده برای بازی غیر معمول نیستند، اما همیشه احساس نیاز نمی کنند. با این حال، سامسونگ با Odyssey Ark جدید خود، یک مانیتور منحنی 55 اینچی ارائه می دهد که به وضوح برای تجربه نهایی بازی رایانه شخصی در نظر گرفته شده است. و، Odyssey Ark همچنین مرکز مناسبی برای خدمات بازی های ابری است.

Samsung Odyssey Ark یک مانیتور 55 اینچی Quantum miniLED 165Hz است که شعاع 1000R دارد. به عبارت دیگر، شخصی بزرگ، روشن و فوق العاده خمیده است تئاتر برای بازی

در این مرحله، ممکن است در مورد پایه عظیم آن، توانایی چرخش در جهت عمودی و تبدیل شدن به سه مانیتور در یک یا چهار بلندگوهای آن با پشتیبانی از Dolby Atmos شنیده باشید. 9to5 Toys تفکیک کاملی در مورد آنچه که Ark می تواند ارائه دهد دارد و سامسونگ آن را به شرح زیر توصیف می کند:

صفحه نمایش منحنی 55 اینچی 1000R سامسونگ Odyssey Ark را بیشتر ببینید. با AMD FreeSync Premium Pro، برای پیروزی آماده شوید و اختلالات بازی را با نرخ تازه سازی 165 هرتز، زمان پاسخ 1 میلی ثانیه (GTG) و پشتیبانی از نرخ نوسازی متغیر به حداقل برسانید. Quantum Mini-LED به عمق نسل بعدی دست می یابد تا کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه دهد که با فناوری Dolby Atmos و Sound Dome برای صدای فراگیر فراگیر بهبود یافته است.

اما چیزی که ممکن است از دست داده باشید این است که این مانیتور در واقع دارای سیستم عامل کامل تایزن سامسونگ و به نوبه خود ویژگی جدید Gaming Hub این شرکت است.

Gaming Hub برای اولین بار در اوایل سال جاری در تلویزیون های سامسونگ با ایده قرار دادن همه منابع بازی شما در یک مکان راه اندازی شد. از ورودی هایی مانند رایانه های شخصی و کنسول های بازی و همچنین ادغام با Twitch و YouTube برای تماشای گیم پلی پشتیبانی می کند. اما فراتر از آن، از Google Stadia، Xbox Game Pass، GeForce Now، Ubotik و اخیراً Amazon Luna نیز پشتیبانی می کند.

Odyssey Ark سیستم عامل کامل تایزن سامسونگ را درست مانند یک تلویزیون هوشمند اجرا می کند. بنابراین، علاوه بر سرویس‌های بازی ابری، از برنامه‌هایی مانند Netflix، Disney+ و غیره نیز پشتیبانی می‌کند.

سامسونگ برای Odyssey Ark مبلغ هنگفت 3499 دلار می خواهد که به هیچ وجه قیمت کمی ندارد. اما، این شرکت 100 دلار تخفیف برای هر کسی که محصول را در Samsung.com رزرو کند ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی ابری:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: