فروش گلکسی زد فلیپ 4 در اروپا دو برابر شد

گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 حدود یک هفته است که به فروش می‌رسند و به نظر می‌رسد در حال حاضر موفق شده‌اند و سامسونگ ادعا می‌کند فروش آن در اروپا دو برابر شده است. به علاوه، سامسونگ خبر خوبی برای دارندگان Galaxy Z Fold 3 و Flip 3 دارد…

بنجامین براون، مدیر ارشد بازاریابی سامسونگ در اروپا، این موضوع را تایید کرد کره تایمز فروش گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 تاکنون در اروپا دو برابر شده است. این شامل کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، اسپانیا، هلند و بریتانیا می شود.

براون گفت:

محموله های گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 نسبت به مدل های قبلی در بازار اروپا دو برابر شد، زیرا اولین آمار فروش محصولات جدید به بالاترین حد خود در اروپا رسید.

با تفکیک این عدد، گلکسی زد فلیپ 4 محبوب ترین از این دو است و حدود 60 درصد از فروش را تشکیل می دهد. «گرافیت» و «بورا بنفش» دو رنگ پرطرفدار Flip هستند، در حالی که «فانتوم بلک» و سبز خاکستری منحصربه‌فرد سامسونگ جایگاه‌های بالایی را برای Fold 4 دارند.

این تا حد زیادی با عملکرد سامسونگ با Fold 3 و Flip 3 در سال گذشته مطابقت دارد، جایی که Flip حدود 70 درصد از تقاضای مشتریان را تشکیل می داد.

همچنین در این گزارش ذکر شده است که سامسونگ در حال آماده شدن برای بازگرداندن ویژگی‌های چندوظیفه‌ای جدید از گلکسی Z Fold 4 و Flip 4 به Fold 3 و Flip 3 در اوایل سپتامبر است.

سامسونگ قبلا تایید کرده بود 9to5Google به‌روزرسانی One UI 4.1.1 مبتنی بر اندروید 12L برای Galaxy Z Fold 3 ارائه می‌شود، اما هیچ جدول زمانی در آن زمان در دسترس نبود. در حالی که Android 12L در بهترین حالت برای سری Flip یک ارتقا جزئی است، نوار وظیفه موجود در Galaxy Z Fold 3 تجربه را تا حد زیادی تقویت می کند، همانطور که در بررسی خود از Galaxy Z Fold 4 توضیح دادیم. مطمئنا از دیدن آن خوشحال خواهیم شد. به زودی به Fold 3 می رسد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: