سامسونگ یک پایه شارژ گلکسی واچ جدید ساخت – اینجاست

گلکسی واچ 5 پرو به دلیل راحتی هنوز بدنام است دشوار باند. هنگام شارژ بی‌سیم، Watch 5 Pro نمی‌تواند روی یک پد شارژ قرار بگیرد، حتی آن چیزی که سامسونگ در هنگام پیش‌سفارش به‌صورت رایگان عرضه کرده است. اکنون، به نظر می رسد این شرکت راه حلی را در پایه شارژ Galaxy Watch توسعه داده است.

در حالی که باند Watch 5 Pro راحت است و مکانیزمی ساده و در عین حال سریع دارد، اما یک نقص بزرگ دارد. با فروخته شدن شارژر بی‌سیم Duo سامسونگ به عنوان جفت پیشنهادی به Watch 5 Pro، تقریبا غیرممکن است که ساعت را روی پد شارژ قرار دهید. می‌توانید آن را پایین بیاورید، اما باند ساعت را از روی پد فشار می‌دهد و باعث می‌شود که به یک طرف یا آن طرف بیفتد.

این باعث طوفانی از پست ها با راه حل های مبتکرانه برای این موضوع شده است. برخی از کاربران نکات و ترفندهایی را ایجاد کرده اند تا Watch 5 Pro روی شارژر بماند، در حالی که برخی دیگر چاپگرهای سه بعدی خود را روشن کرده و به طراحی پرداختند.

به عنوان یک راه حل رسمی برای مشکل ایجاد شده توسط سامسونگ، به نظر می رسد این شرکت در حال توسعه پایه شارژی است که از هر مشکلی با خود گروه عبور کند. پایه شارژ گلکسی واچ از روی میز یا میز قرار گرفته و فضای کافی در زیر سطح شارژ دارد تا به راحتی باندهای Watch 5 و Watch 5 Pro آویزان شوند.

به نظر می رسد این محصول جدید یک شارژر مستقل است و احتمالاً برشی برای عبور کابل از پشت آن ایجاد شده است. مشخص نیست که آیا باید کیسه شارژ خود را به قسمت بالایی وصل کنید یا اینکه پایه خودکفا است. در قسمت جلو، به نظر می رسد یک نشانگر وضعیت LED وجود دارد که یک لمس خوب برای دانستن اینکه چه زمانی ساعت شما بالا است.

در حال حاضر، آن صفحه محصول فعال است، اما راهی برای خرید گهواره جدید وجود ندارد. سامسونگ هیچ اشاره ای به پایه شارژ جدید نکرده است، بنابراین ما هیچ سرنخی در مورد اینکه چه زمانی و با چه قیمتی در دسترس خواهد بود، نداریم. قیمت در لیست ذکر نشده است، اگرچه احتمالاً به 69 دلاری که Charger Duo برای آن در نظر گرفته می شود نخواهد رسید.

اگر این محصول به زودی وارد بازار شود، آیا یکی از آن ها را خریداری می کنید؟ نظر بدهید و به ما اطلاع دهید یا بهتر است تگ کنید 9to5Google با بهترین راه حل های شارژ Watch 5 Pro.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: