برند گلکسی واچ 5 در آپدیت اپلیکیشن سامسونگ تایید شد

شایعاتی در مورد نسل بعدی ساعت هوشمند سامسونگ، گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو، و در مورد اینکه چگونه سامسونگ ممکن است قاب چرخان را حذف کند، منتشر شده است. به لطف به‌روزرسانی جدید Samsung Health، نام‌های رسمی ساعت و نکاتی در مورد مدل کلاسیک از بین می‌رویم.

با نسخه بتای جدید گلکسی واچ 4 امروز، به‌روزرسانی بتا برای اپلیکیشن سلامت سامسونگ، نسخه 6.22.0.069 نیز ارائه شد. در حالی که این بتا هیچ ویژگی یا ارتقای طراحی جدیدی را به همراه نداشت، اما پشتیبانی از Galaxy Watch 5 و Watch 5 Pro را اضافه کرد. مهم است که توجه داشته باشید که گلکسی واچ 5 کلاسیک وجود ندارد، و من را به این باور می رساند که سری کلاسیک ساعت های هوشمند سامسونگ با گلکسی واچ 4 کلاسیک به پایان می رسد.

اگرچه ممکن است انجام پیش‌بینی‌های سخت‌افزاری بر اساس تصاویر مکان‌نما زمان زیادی به نظر برسد، اتفاق مشابهی در سال گذشته در مورد Galaxy Watch 4 رخ داد. برنامه Samsung Health با نسخه بتا به‌روزرسانی شد که Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic را حدود یک ماه قبل نشان می‌داد. راه اندازی. تصاویر جانشینی که سامسونگ از Galaxy Watch 4 استفاده کرد Galaxy Watch Active 2 بود، در حالی که Watch 4 Classic از Galaxy Watch 3 استفاده کرد. طراحی اسپرت تر، شبیه به گلکسی واچ 4.

galaxy watch 5 watch 5 pro در samsung Health

افشاگران دوست دارند جهان یخی همچنین در مورد گلکسی واچ 5 پرو اظهار نظر کرده و ادعا کرده اند که قاب چرخشی نیز نخواهد داشت. او همچنین ادعا کرده است که این ساعت ممکن است از موادی مانند شیشه یاقوت کبود و تیتانیوم برای نمایشگر و بدنه استفاده کند، و این باعث می‌شود که به نظر نسخه ممتازتری از Galaxy Watch 5 معمولی باشد.

مطالب پیشنهادی  پچ OnePlus ژوئن 2022: همه دستگاه‌هایی که به‌روزرسانی دارند

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور