گلکسی تب اس 7 آپدیت اندروید 12L خود را دریافت می کند

طی هفته گذشته، سامسونگ بالاخره اندروید 12L را برای تبلت‌های تاشو و چند ماه پس از عرضه اولیه این به‌روزرسانی توسط گوگل، عرضه کرد. اکنون، گلکسی تب اس 7 اولین طعم خود را از اندروید 12L دریافت می کند.

گلکسی تب اس 7 و تب اس 7 پلاس برای اولین بار در سال 2020 به همراه آخرین نسخه گلکسی نوت یعنی گلکسی نوت 20/اولترا عرضه شدند. در خارج از جعبه، آنها اندروید 10 را ارائه کردند، اما از آن زمان به اندروید 11 و اندروید 12 به روز شده اند.

اکنون، سامسونگ اندروید 12L را برای سری گلکسی تب اس 7 با رابط کاربری One UI 4.1.1 عرضه می کند.

مانند سایر دستگاه‌ها، Android 12L در Tab S7 ویژگی‌های چندوظیفه‌ای جدید از جمله نوار وظیفه و یک حرکت جدید برای چند پنجره را به همراه دارد. برنامه های پاپ اور نیز اکنون دارای قابلیت نامرئی شدن با ضربه زدن روی برنامه در پس زمینه هستند. سامسونگ هفته گذشته هنگامی که به روز رسانی در گلکسی تب اس 8 منتشر شد، همه چیزهای جدید را توضیح داد.

از اوایل سپتامبر، اندروید 12L برای Galaxy Tab S7 و Tab S7+ در کره جنوبی و فرانسه عرضه می شود. با این حال، به روز رسانی باید طی هفته های آینده به مناطق بیشتری می روند. این به‌روزرسانی به ترتیب دارای شماره‌های نسخه T870XXU2CVH3 و T970XXU2CVH3 برای Tab S7 و S7+ است.


به روز رسانی 9/13: سامسونگ عرضه Android 12L را به Galaxy Tab S7 و Tab S7+ در کشورهای بیشتری از جمله در ایالات متحده گسترش داده است. SamMobile اشاره می کند که این به روز رسانی به اکثر کشورهای اروپا، آسیا و آمریکای شمالی، از جمله ایالات متحده و کانادا، گسترش یافته است.


اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: