گلکسی اس 22 سامسونگ درز خیره کننده «بورا بنفش»

سری گلکسی اس 22 تقریباً شش ماه است که در بازار عرضه شده است، اما همچنان یکی از بهترین گوشی‌های اندرویدی جهان است. اکنون، به نظر می‌رسد که گلکسی اس 22 با رنگ جدید «بورا بنفش» عرضه می‌شود.

WinFuture مجموعه ای از تصاویر را به اشتراک گذاشت که گلکسی اس 22 را در رنگ بنفش جدید نشان می دهد که ظاهرا “بورا بنفش” نام دارد.

ظاهراً گزینه رنگ ویژه برای Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra و همچنین مدل پایه در دسترس خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود این نوع رنگی به سری محصولات اواخر سال 2022 سامسونگ از جمله گلکسی بادز 2 پرو، گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 راه پیدا کند.

سامسونگ با رنگ بنفش روشن مانند این غریبه نیست. گلکسی اس 21 و اس 21 پلاس هر دو با رنگ بنفش فوق‌العاده عرضه شده‌اند که دارای رنگ طلایی روی ماژول دوربین است. اگرچه این نسخه آینده کاملاً بنفش است و بیشتر یادآور دستگاه‌های با مضمون BTS این شرکت است. گلکسی زد فلیپ 3 نیز در رنگ بنفش بسیار مشابه عرضه شد.

بر اساس این گزارش، گلکسی اس 22 «بورا بنفش» قرار است تا چند هفته آینده رونمایی شود. جهان یخی قبلا ذکر شده یک نسخه بنفش رنگ آینده تلفن و یک افشاگر دیگر یک تیزر پیدا کردم که ذکر شد “رنگ های جدید” سری S22، از جمله این سایه بنفش جدید.

در این مرحله باید دید این رنگ در کجا عرضه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: