به‌روزرسانی اکتبر 2022 سامسونگ برای دستگاه‌های گلکسی منتشر می‌شود

سامسونگ اخیراً با به‌روزرسانی‌های دستگاه برای تعدادی از گوشی‌ها روبه‌رو شده است. به‌روزرسانی امنیتی اکتبر 2022 حتی برای تعدادی از گوشی‌های گلکسی سامسونگ و حتی چند تبلت در حال انتشار است.

به‌روزرسانی امنیتی اکتبر 2022 سامسونگ – موارد جدید در اینجا آمده است:

هیچ جزئیاتی برای آخرین بولتن به‌روزرسانی امنیتی اندروید منتشر نشده است، اما ما انتظار داریم که در روزهای آینده با نزدیک شدن به دستگاه‌های پیکسل – معمولاً در اولین دوشنبه ماه – تغییر کند. سامسونگ هنوز ردیاب خود را برای گوشی های هوشمند گلکسی به روز نکرده است، اما احتمالاً به زودی این ردیاب نیز به روز خواهد شد.

برخی از دستگاه‌های گلکسی سامسونگ بخشی از برنامه One UI 5.0 بتا هستند، به این معنی که پایدار Android 13 باید در گوشه و کنار باشد.

دستگاه‌های دارای به‌روزرسانی امنیتی اکتبر 2022 سامسونگ

همانطور که اغلب اتفاق می افتد، غول فناوری کره ای رویکرد نسبتاً ثابتی برای به روز رسانی دارد. این معمولاً جدیدترین و بهترین دستگاه های گلکسی مانند سری S است که ابتدا به روز می شوند. در حالی که همیشه اینطور نیست، به نظر می رسد این درست باشد.

این لیست شامل یادداشتی در مورد اینکه این به‌روزرسانی برای اولین بار در کجا عرضه شد و اینکه آیا در ایالات متحده نیز در دسترس است، خواهد بود. طبق معمول، آخرین موارد اضافه شده با پررنگ مشخص می شوند.

سری گلکسی اس

اصلاً جای تعجب نیست که سری گلکسی اس 22 سامسونگ اولین محصولی بود که آپدیت امنیتی اکتبر 2022 را دریافت کرد. به عنوان پرچمدار گوشی هوشمند غیر تاشو سامسونگ، انتظار می رفت و احتمالاً پیش بینی می شد.

درست در پایان ماه سپتامبر، سامسونگ آخرین پچ امنیتی را برای سری S22 در مناطق محدود منتشر کرد. احتمالاً با رسیدن به ماه اکتبر، به‌روزرسانی در مناطق بیشتری منتشر خواهد شد.

  • Galaxy S22 / S22+ / S22 Ultra — S90xBXXS2AVI7 / S908EXXS2AVI7 (برای اولین بار در اروپا/آسیا منتشر شد)

چگونه آخرین OTA را در دستگاه Galaxy خود بررسی کنید

اگر قرار است دستگاه سامسونگ شما قبلاً به‌روزرسانی شده باشد، اما وصله اکتبر برای شما شخصاً وارد نشده است، می‌توانید به‌روزرسانی دستی را امتحان کنید. به سادگی برنامه Settings را باز کنید، روی “Software update” ضربه بزنید و “Download and install” را انتخاب کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: