تا سال 2025 گوشی های تاشو سامسونگ از گلکسی اس پیشی خواهند گرفت

گوشی‌های هوشمند تاشو بالاخره با گلکسی زد فولد 3 و حتی بیشتر از آن گلکسی زد فلیپ 3، تا حدودی جذابیت پیدا کردند. اکنون، با ورود دور بعدی به بازار، سامسونگ معتقد است که در چند سال آینده، گوشی‌های تاشو محبوب‌ترین برند این برند خواهند بود. گوشی های هوشمند پریمیوم

کره هرالد گزارش‌ها حاکی از آن است که Roh Tae-moon، رهبر سامسونگ، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک این هفته گفت که این شرکت بر این باور است که گوشی‌های تاشو «بیش از 50 درصد» از گوشی‌های پریمیوم فروخته شده توسط سامسونگ را در چند سال آینده تشکیل خواهند داد. به طور خاص، سامسونگ معتقد است این تغییر تا سال 2025 رخ خواهد داد.

تا سال 2025، اقلام تاشو بیش از 50 درصد از کل محموله های گوشی های هوشمند برتر سامسونگ را به خود اختصاص خواهند داد. گوشی های تاشو به استاندارد جدید گوشی های هوشمند تبدیل خواهند شد.

رو ته مون

البته سامسونگ در حال حاضر رهبر بازار گوشی های هوشمند تاشو است. این گزارش به داده‌های Omdia استناد می‌کند که گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 روی هم حدود 7.1 میلیون دستگاه فروخته‌اند که عمدتاً از Z Flip 3 تشکیل می‌شود و در کل بازار در مجموع حدود 9 میلیون دستگاه – جلوتر از Fold 4 است. سامسونگ ادعا کرد که 10 میلیون دستگاه تاشو در سراسر جهان توسط همه سازندگان فروخته شده است.

با این حال، 7.1 میلیون از نظر حجم، با محبوب ترین خط تولید سامسونگ فاصله زیادی دارد. این شرکت در سال 2021 حدود 271.5 میلیون دستگاه را ارسال کرد که عمدتاً از دستگاه های مقرون به صرفه و میان رده تشکیل شده بودند.

اما در بخش پریمیوم، سامسونگ در واقع بیش از آنچه فکر می‌کنید به این هدف نزدیک شده است.

طبق گزارش ها، سری گلکسی اس 21 حدود 20 تا 25 میلیون دستگاه فروخته شده است و اخیراً گزارش شده است که گلکسی اس 22 اولترا در مسیری قرار دارد که حدود 11 میلیون دستگاه را به تنهایی در سال جاری عرضه کند. با فروش 7.1 میلیون دستگاه در سال گذشته، تاشوها ممکن است از قبل ساخته شوند تقریبا 30 درصد از گوشی های هوشمند برتر سامسونگ. و این قبل از در نظر گرفتن این است که انتظار می رود بازار تاشو تنها رشد کند، با نقطه مقابل اوایل این هفته ادعا کرد که بازار شاهد عرضه 16 میلیون دستگاه در سال 2022 و 26 میلیون دستگاه در سال 2023 خواهد بود.

ما انتظار داریم که ترکیب جدید گلکسی فولد 4 و فلیپ 4 به شتاب سامسونگ در فضا ادامه دهد و نزدیک به 9 میلیون دستگاه در سال جاری بفروشد و به افزایش سهم H2 2022 تاشو این شرکت به 80 درصد کمک کند.

تحقیق متقابل

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: