به‌روزرسانی تقویم سامسونگ، شناسایی و بهبودهای گروهی را به همراه دارد

به‌روزرسانی جدیدی که برای برنامه تقویم سامسونگ منتشر می‌شود، قرار است چند پیشرفت کلیدی ایجاد کند که به ما یادآوری می‌کند که زمانی در تقویم Google وجود داشت. مدیریت دعوت‌نامه تقویم گروهی برای کاربران آسان‌تر خواهد بود و توصیه‌های افزودن سریع برای به دست آوردن چند تنظیمات در برنامه تقویم سامسونگ تنظیم شده است.

مانند بسیاری دیگر از برنامه های سامسونگ در دستگاه های Galaxy، برنامه Calendar اصلا بد نیست. خواندن آن آسان است و دارای ویژگی های زیادی است که ممکن است برای پیگیری روز یا هفته خود به آن نیاز داشته باشید.

در نسخه 12.3.05.10000 برنامه تقویم سامسونگ، برخی از بهبودها به ویژگی‌های موجود می‌رسد که ممکن است قبلاً از آن استفاده می‌کنید و حتی آن را نمی‌دانید. اولین پیشرفت اصلی، امکان بررسی دعوت‌نامه‌های تقویم گروهی از صفحه مدیریت تقویم است. این صفحه ای است که در آن تصمیم می گیرید چه تقویم هایی در نمای ماهانه ظاهر شوند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی تقویم سامسونگ قابلیت افزودن سریع جزئیات مکان به رویداد را از طریق صفحه ایجاد می‌افزاید. قبل از این به‌روزرسانی در One UI 4، برنامه Calendar سعی می‌کرد زمان را از عنوان رویداد تعیین کند. به عنوان مثال، اگر «ناهار ساعت 7» را تایپ کرده باشید، تقویم سامسونگ پیشنهاد می‌کند که زمان رویداد به 7 بعد از ظهر تغییر کند. اکنون می توان از همان ویژگی برای تعیین مکان نیز استفاده کرد.

علاوه بر این، یک افزودنی مفید جدید به این مجموعه ویژگی، گزینه حذف زمان پیشنهادی پس از انتخاب آن است. این گزینه به خوبی می تواند عنوان رویداد شما را پس از تکمیل پاک کند. به تقویم > تنظیمات > حذف زمان از عناوین رویدادها بروید.

این بسیار شبیه به یک ویژگی قدیمی است که در Google Calendar برای وب موجود است. این ویژگی از آن زمان حذف شده و از سال 2018 دیگر دیده نشده است. می‌توانید رویدادها را با زمان ایجاد کنید و Google رویداد را طوری تنظیم می‌کند که زمان را در عنوان منعکس کند. این یک راه بسیار آسان برای ایجاد رویدادها با عجله بود. اکنون سامسونگ تقریباً به طور کامل این ویژگی را با گزینه به روز شده جدید احیا کرده است تا پس از ارسال، زمان موجود در عنوان حذف شود.

در حالی که این به هیچ وجه یک به‌روزرسانی عظیم تقویم سامسونگ نیست، این گزینه‌ها و ویژگی‌های جدید بر اساس یک برنامه از قبل توانمند ساخته شده‌اند و از یک مجموعه ویژگی فوق‌العاده استفاده می‌کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد Samsung Galaxy:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: