اکنون می توانید سفارشات Samsung.com را در Best Buy دریافت کنید

انتظار برای تحویل محصولات هرگز یک تجربه سرگرم کننده نیست، به خصوص زمانی که یک تکه فناوری جدید باشد. وانت های داخل فروشگاه برای رفع این مشکل عالی هستند – از تلفن خود سفارش دهید و بعداً همان روز تحویل بگیرید. شرکت‌هایی مانند سامسونگ دستگاه‌های هیجان‌انگیزی مانند Z Flip4 و Z Fold4 جدید دارند و گاهی اوقات تحویل آن غیرقابل اعتماد است. اکنون، Samsung.com به شما این امکان را می‌دهد که این دستگاه‌های جدید را از جمله موارد دیگر سفارش دهید و از فروشگاه Best Buy تهیه کنید.

بهترین بخش سفارش از وب سایت سامسونگ از طریق Best Buy، تبلیغات و تخفیف ها است. همه اعتبارهای ارجاع (که معمولاً 5٪ تخفیف ارائه می دهند)، تخفیف های دانشجویی، تبلیغات تجاری و امتیازهای پاداش سامسونگ در دسترس هستند. در نهایت این به معنای دریافت دستگاه‌ها با قیمتی کمتر از قیمتی است که Best Buy آنها را با آن می‌فروشد.

این مشابه سفارش از Best Buy مستقیم یا اپل است. هنگام چک کردن، می‌توانید یک وانت در فروشگاه (در صورت موجود بودن) یا حمل و نقل را انتخاب کنید. به نظر می رسد وانت در هر Best Buy که آن محصول را حمل می کند در دسترس است. این فقط برای گوشی‌ها نیست، اما تلویزیون، تبلت و لپ‌تاپ همگی در دسترس هستند.

سامسونگ همچنین به شما اجازه می دهد تا Z Flip4 و Z Fold4 جدید را با پیکاپ فروشگاهی در Best Buy پیش خرید کنید. باید یکی از مدل‌هایی باشد که آنها حمل می‌کنند، یعنی قفل‌بندی نشده یا حامل پشتیبانی‌شده در یکی از اندازه‌های ذخیره‌سازی. متأسفانه، نسخه‌های سفارشی برای پیکاپ در دسترس نخواهند بود. اگر از طریق سامسونگ در Best Buy سفارش دریافت کنید، تمام پاداش‌های افزایش یافته و کیف رایگان، به‌علاوه ارتقای حافظه رایگان را دریافت می‌کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور