سامسونگ آیکون هایی با موضوع اندروید 13 را در آخرین نسخه بتا اضافه می کند

از آنجایی که به نظر می رسد انتشار رسمی در آینده ای نه چندان دور منتشر شود، سامسونگ نسخه بتای سوم اندروید 13 را منتشر کرده است که انیمیشن ها را بهبود می بخشد، پشتیبانی از آیکون های موضوعی و موارد دیگر را اضافه می کند.

آخرین نسخه بتای اندروید 13 سامسونگ که امروز برای گلکسی S22 در ایالات متحده و چند منطقه دیگر عرضه می شود، دارای شماره نسخه ای است که به ZVI9 ختم می شود. وزن این آپدیت کمی بیش از 1 گیگابایت است.

چه خبر؟ در تغییرات رسمی سامسونگ، لیستی از ترفندها و رفع اشکال وجود دارد.

برنامه گالری یک نمای «نمایش اسلاید غوطه‌ور» برای داستان‌ها دریافت می‌کند که به‌طور خودکار توسط برنامه از تصاویری که گرفته‌اید تولید می‌شوند. همچنین یک ویجت گالری جدید برای صفحه اصلی وجود دارد.

یکی دیگر از تغییرات قابل توجه مربوط به تنظیمات کاغذ دیواری است، زیرا اکنون می توانید تصویر زمینه قفل صفحه را تغییر دهید از جانب صفحه قفل، به سادگی با فشار دادن طولانی. در رابطه با آن، سامسونگ همچنین از پشتیبانی اندروید 13 برای نمادهای موضوعی در برنامه های شخص ثالث، با برنامه های منتخب گوگل، برنامه های شخص اول سامسونگ و برنامه های شخص ثالث مانند واتس اپ، تلگرام و غیره استفاده کرده است. پیش از این، سامسونگ فقط از نمادهای مضمون در برنامه های خود پشتیبانی می کرد.

نکته دیگری که ممکن است در این به روز رسانی متوجه شوید، انیمیشن های بهتر در کل است. جدیدترین نسخه اندروید 13 سامسونگ به مشکلات انیمیشن مانند تاخیر در زمان بازگشت به صفحه اصلی و همچنین برخی از انیمیشن‌هایی که پوشه بسته شدن روی صفحه اصلی را روی هم می‌گذارند، می‌پردازد. در آزمایش محدود ما، کمی سریعتر و سریعتر احساس می شود.

سامسونگ همچنین نسخه بتای اندروید 13 خود را بر روی گلکسی اس 21 منتشر کرده است و احتمالاً در برخی مواقع این به روز رسانی را به گوشی های تاشو خود خواهد آورد.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: