نسخه بتا اندروید 13 سامسونگ دقیقا در گوشه و کنار است

گوگل هنوز اندروید 13 را نهایی نکرده است، اما به نظر می رسد که به روز رسانی های بیشتری به سرعت ارائه می شود. برخی شواهد جدید حاکی از آن است که نسخه بتا اندروید 13 به زودی برای سری گلکسی اس 22 سامسونگ عرضه می شود.

به نظر می رسد نسخه بتای اندروید 13 سامسونگ به زودی عرضه شود

اخیراً، گوگل سومین به‌روزرسانی بتا را برای اندروید 13 منتشر کرده است که در آن به‌روزرسانی‌های پلتفرم به سمت انتشار نهایی آن پیش می‌رود، چند ترفند و اصلاحات را ارائه کرده است. همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد، گوگل باید اندروید 13 را در ماه آگوست یا سپتامبر، بسیار زودتر از برنامه سال گذشته، برای عموم عرضه کند.

همانطور که توسط مردمی بیش از در برجسته شده است TizenHelp، به نظر می رسد سامسونگ آماده است تا آزمایش طعم خود از اندروید 13 را در یک به روز رسانی بتا آغاز کند.

نسخه سفت‌افزار S906NKSU2ZVF6 در کشور اصلی سامسونگ یعنی کره جنوبی ظاهر شد، که گمان می‌رود اولین نسخه اندروید 13 برای دستگاه‌های سری گلکسی S22 باشد. این به روز رسانی هنوز برای کسی منتشر نشده است، اما توسعه آن به خوبی در حال انجام است.

همانطور که معمولاً اتفاق می افتد، به روزرسانی احتمالاً ابتدا برای گلکسی S22، S22+ و S22 Ultra، پرچمداران فعلی سامسونگ، در دسترس خواهد بود. گوشی‌های تاشو و سری گلکسی اس 21 احتمالاً از پس آن خواهند رفت.

اندروید 13 چه چیزی را برای دستگاه های سامسونگ به ارمغان می آورد؟ “One UI 5.0” در این مرحله هنوز تا حد زیادی یک رمز و راز است، اما ما نکاتی در مورد بهبود برخی انیمیشن ها و سایر تغییرات کوچک داریم، اما تغییرات بزرگتر باقی مانده است. با One UI 4.0، سامسونگ فرمی از Material You را به کار برد تا رنگ های برجسته را بر اساس تصویر زمینه کاربر به پوست اندروید خود بیاورد.

پیش از این گزارش شده بود که سامسونگ نسخه بتای اندروید 13 خود را در ماه جولای منتشر خواهد کرد. سال گذشته، سامسونگ نسخه بتای اندروید 12 را در ماه سپتامبر منتشر کرد، بنابراین چنین خواهد شد دور جلوتر از برنامه.

این امر به رکورد سریع سامسونگ ادامه می دهد

سامسونگ با ارائه برخی از طولانی‌ترین جدول‌های زمانی پشتیبانی و سریع‌ترین به‌روزرسانی‌ها، به نمونه‌ای درخشان از ظاهر به‌روزرسانی‌های اندروید تبدیل شده است.

در سال 2021، سامسونگ با ارائه چهار سال به‌روزرسانی امنیتی به گوشی‌های هوشمند گلکسی خود، پیکسل گوگل را شکست داد و در سال 2022 این میزان را دو برابر کرد. اکنون، دستگاه‌های جدید گلکسی چهار سال به‌روزرسانی‌های اصلی اندروید و پنج سال به‌روزرسانی امنیتی دریافت می‌کنند.

سامسونگ در حال حاضر به معنای واقعی کلمه بهترین برند برای آپدیت های اندروید است. فقط سری پیکسل 6 گوگل رقیب آن است و حتی در این صورت هم کمی عقب تر است.

اندروید 13 این پتانسیل را دارد که یکی از سریع‌ترین به‌روزرسانی‌ها در تاریخ اخیر این پلتفرم باشد و به نظر می‌رسد سامسونگ به جای پایبندی به وضعیت موجود، از گوگل پیروی می‌کند. دیدن آن عالی است!

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: