نسخه بتای اندروید 13 سامسونگ در ماه جولای، نهایی تا اکتبر منتشر می شود

گوگل به تازگی یک آپدیت بتای دیگر را برای اندروید 13 در پیکسل منتشر کرده است و به نظر می رسد که سامسونگ بالاخره در آستانه پیوستن به این مهمانی است. طبق یک گزارش جدید، نسخه بتای Android 13 سامسونگ قرار است تا پایان ماه جولای عرضه شود.

نسخه بتا اندروید 13 سامسونگ در 18 جولای منتشر می شود

گوگل در اندروید 13 از برنامه قبلی جلوتر بوده است. اولین پیش نمایش در ماه فوریه منتشر شد و برنامه رسمی برای انتشار در ماه آگوست در مسیر قرار دارد. این بسیار زودتر از عرضه اندروید 12 است، که شاهد به‌روزرسانی اصلی در ماه اکتبر برای دستگاه‌های پیکسل و بعداً برای دستگاه‌های گلکسی سامسونگ بودیم.

در حال حاضر، گوگل در حال آزمایش اندروید 13 بتا 3 بر روی دستگاه های پیکسل است که نسخه 3.3 آن همین امروز منتشر شد.

SamMobile گزارش می دهد که Android 13 Beta با One UI 5.0 در برنامه دستگاه های سامسونگ برای “هفته سوم جولای” است، هفته ای که از 18 جولای شروع می شود. هنوز تاریخ خاصی مشخص نیست.

با اندروید 13 بتای سامسونگ، اولین مجموعه از دستگاه‌هایی که برای به‌روزرسانی هستند، آخرین نسخه‌های این شرکت هستند. S22، S22+، و Galaxy S22 Ultra باید فورا واجد شرایط باشند، البته بسته به کشور و نوع آن. پس از آن، منطقی است که انتظار داشته باشیم گلکسی زد فولد 3 و فلیپ 3 و به احتمال زیاد دنباله های آنها نیز واجد شرایط باشند.

اگر سال گذشته الگوی این زمان باشد، سری گلکسی اس 21، گلکسی زد فولد 2 و زد فلیپ/5G و سایر پرچمداران اخیر باید در طی چند ماه واجد شرایط به‌روزرسانی بتا باشند.

نسخه نهایی ممکن است در ماه اکتبر منتشر شود.

فراتر از نسخه بتا، این گزارش همچنین نشان می دهد که سامسونگ اندروید 13 را به زودی در ماه اکتبر منتشر خواهد کرد. مسیر جلوتر از برنامه قبلی سامسونگ.

در سال 2020، سامسونگ اعلام کرد که اندروید 11 در ماه دسامبر عرضه خواهد شد و آن را به نوامبر برای اندروید 12 منتقل کرد.

این واقعاً تعهد سامسونگ به به‌روزرسانی سریع‌تر اندروید را دو چندان می‌کند. این شرکت به سرعت انتشار به روز رسانی های اصلی اندروید و همچنین مدت زمان ارائه آن به روز رسانی ها ادامه داده است. همانطور که امروز وجود دارد، سامسونگ پنج سال به روز رسانی امنیتی برای اکثر نسخه های اصلی خود و چهار سال به روز رسانی های اصلی اندروید ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: