سامسونگ به زودی اندروید 12L را معرفی می کند

اندروید 13 برای سامسونگ در حال توسعه است، اما به نظر می رسد این شرکت در نهایت آماده است تا اندروید 12L را به عنوان پایه اصلی پوسته One UI خود بپذیرد.

به نظر می رسد سامسونگ اندروید 12L را عرضه می کند

همانطور که توسط طرفداران سامی، هفته گذشته تغییراتی در فروشگاه گلکسی منتشر شد که ظاهراً تأیید کرد که Android 12L برای به‌روزرسانی بعدی One UI در دسترس است. تغییرات به‌روزرسانی منتشر شده توسط سامسونگ برای برنامه «One Hand Operation+» که بخشی از Good Lock است، اشاره می‌کند که Android 12L با One UI 4.1.1 عرضه می‌شود.

سامسونگ قبلاً در اوایل این ماه به One UI 4.1.1 اشاره کرده بود، اما تا حد زیادی مشخص نبود که این به‌روزرسانی چه چیزی را روی میز آورده است.

آیا واقعاً تفاوتی ایجاد خواهد کرد؟

چه چیزی در One UI 4.1.1 و Android 12L برای دستگاه های سامسونگ جدید خواهد بود؟ در این مرحله سخت است که بگوییم، اما با توجه به اینکه فقط 0.0.1 برآمدگی دارد، تصور اینکه این به روز رسانی چیز خاصی تاثیرگذار باشد، سخت است.

اما اگر این به‌روزرسانی چیز جدیدی به همراه داشته باشد، مطمئناً برای گوشی‌های تاشو و تبلت‌ها بیشتر از گوشی‌های سنتی خواهد بود.

انتشار اندروید 12 ال توسط گوگل دو تغییر اصلی را در رابط کاربری صفحه بزرگ این پلتفرم به ارمغان آورد. ابتدا، نوتیفیکیشن‌ها یک رابط تقسیم‌بندی را انتخاب کردند تا تنظیمات سریع را در یک طرف و اعلان‌ها را از طرف دیگر نشان دهد. جالب‌تر اینکه نوار ناوبری یک رابط نوار وظیفه جدید را برای باز کردن سریع و جابجایی بین برنامه‌ها انتخاب کرد. سامسونگ در حال حاضر هیچ یک از اینها را در نسخه‌های موجود اندروید 12 خود به کار نمی‌برد، اگرچه گلکسی زد فولد 3 برداشتی جایگزین از ایده نوار وظیفه دارد.

این نیز درست به موقع است تا سامسونگ گوشی‌های هوشمند تاشو جدیدی را با گلکسی Z Fold 4 و Flip 4 عرضه کند. در حالی که اندروید 13 در حال توسعه است، بعید است که این به روز رسانی در آن تاشوها عرضه شود. گوگل احتمالاً در اواخر آگوست یا سپتامبر اندروید 13 را منتشر خواهد کرد، در حالی که Fold 4 باید در اواسط آگوست وارد بازار شود.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: