سامسونگ اندروید 12L را به بقیه گوشی های تاشو خود می آورد

دو به‌روزرسانی بزرگ از این هفته برای دستگاه‌های گلکسی منتشر می‌شود، زیرا سامسونگ به تازگی اندروید 12L را برای گوشی‌های هوشمند تاشو قدیمی‌تر خود و همچنین Wear OS 3.5 را برای سری Galaxy Watch 4 معرفی کرده است.

اندروید 12L که از امروز عرضه می‌شود، به Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 می‌رود. این به‌روزرسانی به عنوان بخشی از One UI 4.1.1، نسخه نرم‌افزاری که در جعبه Galaxy Z Fold 4 تمام می‌شود، ارائه می‌شود. تلنگر 4.

فراتر از تاشوهای سال گذشته، این به‌روزرسانی برای Galaxy Z Fold 2، Galaxy Z Flip/5G و Galaxy Fold اصلی نیز عرضه خواهد شد.

Android 12L و One UI 4.1.1 تجربه جدیدی از نوار وظیفه را برای صفحه نمایش بزرگ تاشو سامسونگ به ارمغان می آورد که همانطور که در بررسی Galaxy Z Fold 4 توضیح دادیم، واقعاً تجربه را افزایش می دهد. همچنین یک جفت ژست‌های حرکتی جدید برای راه‌اندازی سریع به حالت‌های چندوظیفه‌ای و یک توانایی بهینه‌سازی شده برای گرفتن سلفی با استفاده از صفحه پوشش وجود دارد.

در مورد Galaxy Z Flip 3، One UI 4.1.1 کنترل های دوربین بهتری را به صفحه جلد و همچنین تنظیمات سریع جدید و “Direct Dial” را برای مخاطبین خاص به ارمغان می آورد. ما در بررسی Galaxy Z Flip 4 به بررسی این ویژگی های جدید پرداختیم.

در همین حال، سری گلکسی واچ 4 نیز به Wear OS 3.5 به‌روزرسانی می‌شود که با به‌روزرسانی One UI Watch 4.5 سامسونگ عرضه می‌شود. آزمایش بتا برای این به‌روزرسانی در سری گلکسی واچ 4 در چند ماه گذشته ادامه داشته است، و این همان چیزی است که گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو از جعبه خارج شده‌اند.

چه خبر؟ یکی از تمرکز اصلی، دسترسی است، و همچنین پشتیبانی از صفحه کلید QWERTY کامل در برنامه صفحه کلید داخلی سامسونگ وجود دارد. سامسونگ همچنین به ساعت‌های جدیدی اشاره می‌کند که چندی پیش شروع به کار کردند.

در حالی که هنوز بر اساس تایزن است، سامسونگ نیز می آورد مقداری از این ویژگی‌های جدید به Galaxy Watch 3 و Watch Active 2 قدیمی‌تر خود، با دو صفحه ساعت جدید و تشخیص خروپف بهبودیافته می‌توان اشاره کرد.

سامسونگ می‌گوید که همه این به‌روزرسانی‌ها از این هفته آغاز می‌شوند و در هفته‌های آینده به تدریج در سطح جهانی عرضه می‌شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: