9 بهترین ابزار جستجوی فروش برای کسب و کار شما

جستجوی فروش فرآیند جستجو، شناسایی و تماس با مشتریان جدید بالقوه برای کسب و کار شما است. این فرآیند به ویژه مفید است شرکت های تجاری به کسب و کار (B2B).، زیرا به آنها کمک می کند تا یک جریان ثابت از مشتریان جدید را برای افزایش درآمد حفظ کنند.

اما تلاش برای توسعه یک استراتژی جستجوی فروش بدون هیچ ابزار دیجیتالی برای کمک به شما ایده بدی است. شما به برخی ابزارهای جستجوی فروش در زرادخانه خود نیاز دارید تا به شما کمک کند فرصت های بالقوه را شناسایی کرده و تلاش های فروش خود را به سمت افراد مناسب هدایت کنید.

با این حال، از کدام پلتفرم (یا پلتفرم) جستجوگر فروش باید استفاده کنید؟ این فقط چیزی است که ما اینجا هستیم تا پاسخ دهیم. در اینجا 9 مورد از بهترین گزینه های نرم افزار جستجوی فروش موجود است:

 1. لیدرفیدر
 2. ناوبر فروش لینکدین
 3. هر دو
 4. کاپترا
 5. اولر مکس
 6. ZoomInfo
 7. Reply.io
 8. شکارچی
 9. سرریز

برای یادگیری بیشتر خواندن را ادامه دهید. همچنین می توانید این ویدیوی قیف فروش را مشاهده کنید:

سپس برای راهنمایی های مفیدتر در خبرنامه ایمیل ما مشترک شوید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

1. لیدرفیدر

قیمت: +79 دلار در ماه (نسخه رایگان موجود است)

یکی از برترین ابزارهای جستجوی فروش است لیدرفیدر. Leadfeeder رویکرد ردیابی بازدیدکنندگان وب سایت شما را اتخاذ می کند تا بتوانید ببینید کدام شرکت ها قبلاً به تجارت شما علاقه نشان داده اند. همچنین می تواند مشتریان بالقوه شما را بر اساس فعالیت وب سایت آنها امتیاز دهد و به شما در اولویت بندی موارد مناسب کمک کند.

Leadfeeder همچنین به شما امکان می‌دهد شرکت‌های خاصی را که بیشتر به آن‌ها علاقه دارید انتخاب کنید. هنگامی که آن شرکت‌ها از سایت شما بازدید می‌کنند، Leadfeeder یک اعلان ایمیل برای شما ارسال می‌کند تا به شما اطلاع دهد. علاوه بر این، Leadfeeder با چندین ادغام می شود پلتفرم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM).

2. LinkedIn Sales Navigator

قیمت: در صورت درخواست موجود است

ناوبر فروش لینکدین چشم انداز فروش را دقیقاً در جایی که انتظار دارید ردیابی می کند – لینکدین. این بسیار عالی است زیرا لینکدین B2B پسند است. شما می توانید کسب و کارها و تصمیم گیرندگانی را که در آن مشاغل کار می کنند، پیدا کنید.

LinkedIn Sales Navigator به شما امکان می دهد با استفاده از فیلترهای شرکت ها، عناوین شغلی و موارد دیگر، افراد بالقوه را جستجو کنید. سپس به شما امکان می دهد مستقیماً از طریق ایمیل لینکدین با آن مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید. همچنین می تواند اطلاعات زیادی را در مورد هر یک از این چشم اندازها ارائه دهد.

3. احساس گناه

قیمت: 7217 دلار در سال (نسخه رایگان موجود است)

هر دو رویکردی متفاوت از دو پلتفرم جستجوی فروش قبلی دارد. به جای کمک به شما برای جستجوی مشتریان بالقوه در سایت های دیگر، یک پایگاه داده تماس B2B از قبل کامپایل شده را فراهم می کند که می توانید در آن جستجو کنید. هر نمایه شرکت حاوی اطلاعات تماس است که می توانید برای دسترسی به آنها استفاده کنید.

علاوه بر این، Vainu شامل هوش مصنوعی (AI) که به شما کمک می کند چشم اندازها و فرصت ها را شناسایی کنید. این یک پلت فرم فوق العاده ساده برای استفاده است و با بسیاری از ابزارهای دیگر ادغام می شود.

4.Capterra

قیمت: رایگان

برخلاف سایر ابزارهای این لیست، کاپترا در نظر گرفته نشده است که برای جستجوی فروش استفاده شود. در عوض، این وب سایتی است که به شما امکان می دهد شرکت های مختلف نرم افزار و ارائه دهنده خدمات را جستجو و مقایسه کنید. قرار است از آن برای یافتن شرکت هایی استفاده شود که شما از خرید خواهد کرد، نه برعکس.

با این حال، به عنوان یک پایگاه داده رایگان از هزاران شرکت، می تواند یک منبع عالی برای جستجوی فروش نیز باشد. اگر ارائه دهندگان نرم افزار یکی از انواع شرکت هایی هستند که شما به آنها می فروشید، می توانید از Capterra برای جستجوی گزینه های مختلف و شناسایی مواردی که فکر می کنید برای آنها خوب است استفاده کنید.

5. Owler Max

قیمت: + 35 دلار در ماه (طرح رایگان در دسترس است)

یکی دیگر از بهترین ابزارها برای جستجوی فروش است اولر مکس. Owler کمی شبیه Vainu است زیرا پایگاه داده ای از پروفایل های کسب و کار را ارائه می دهد که هر کدام دارای اطلاعات دقیق زیادی هستند. علاوه بر این، Owler می‌تواند اخبار مربوط به شرکت‌هایی را که به آنها علاقه نشان داده‌اید به شما ارائه دهد.

برخی از اطلاعاتی که می توانید در مورد شرکت های مختلف مشاهده کنید عبارتند از:

 • اندازه شرکت
 • سابقه تامین مالی
 • خریدهای اخیر
 • مدیران کلیدی
 • و بیشتر!

6. ZoomInfo

قیمت: در صورت درخواست در دسترس است (طرح رایگان موجود است)

ZoomInfo نرم‌افزار جستجوی فروش است که اگر می‌خواهید از فهرست‌های سرنخ استفاده کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید – یعنی اگر از قبل فهرست‌هایی از سرنخ‌ها دارید که می‌خواهید هدف قرار دهید، و این به سادگی این است که بفهمید با چه افرادی باید در آن سازمان‌ها تماس بگیرید و آنها را ردیابی کنید. اطلاعات

ZoomInfo پایگاه داده بزرگی از شرکت ها، مانند برخی از ابزارهای دیگر این لیست، ارائه می دهد. با این حال، برخلاف برخی از ابزارهای دیگر، ZoomInfo فقط به شما اجازه نمی دهد شرکت ها را جستجو کنید – همچنین به شما امکان می دهد تصمیم گیرندگان را در آن شرکت ها جستجو کنید و اطلاعات تماس آنها را به دست آورید.

7. Reply.io

قیمت: 60 دلار + در ماه

همانطور که از ابتدای این صفحه به یاد دارید، جستجوی فروش فقط در مورد آن نیست یافته چشم انداز – همچنین در مورد تماس گرفتن آنها را آنجاست Reply.io پاسخ به کمک به شما در شناسایی مشتریان بالقوه ختم نمی شود (اگرچه در این مورد کمک می کند). بیشتر تمرکز خود را بر دستیابی به آن افراد بالقوه می گذارد.

می توانید از Reply to استفاده کنید خودکارسازی کمپین های ایمیل، با مشتریان احتمالی که پاسخ می دهند صحبت کنید و موارد دیگر. Reply همچنین از هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا روش‌های خاصی را برای درگیر کردن مشتریان بالقوه بر اساس فعالیت آنها توصیه کند.

8. شکارچی

قیمت: +49 دلار در ماه (نسخه رایگان موجود است)

شکارچی یک گزینه نرم افزار جستجوگر فروش است که به شما کمک می کند آدرس ایمیل برای سرنخ های خود را پیدا کنید. شاید شما نام یک تصمیم گیرنده خاص یا حتی نام شرکت را داشته باشید، اما نمی دانید چگونه با آنها تماس بگیرید. Hunter به شما اجازه می دهد اطلاعاتی را که دارید وارد کنید و سپس آدرس ایمیلی را که می توانید استفاده کنید برمی گرداند.

همچنین با هر آدرس ایمیل یک امتیاز اطمینان به شما می دهد تا نشان دهد که چقدر مطمئن هستید که آدرس دقیق است. این بدان معناست که لازم نیست در مورد صحت نتایج هانتر تردید داشته باشید.

9. سرریز

قیمت: 99 دلار به ازای هر کاربر در ماه

آخرین ابزار برای جستجوی فروش در این لیست است سرریز. Overloop، مانند Hunter، برای کمک به شما برای یافتن آدرس ایمیل برای مشتریان و مشتریان احتمالی وجود دارد. ویژگی جستجوی ایمیل آن به اندازه Hunter پیشرفته نیست، اما آن را با ویژگی های دیگر جبران می کند، از جمله:

 • پیش بینی فروش
 • اتوماسیون ایمیل
 • ادغام CRM بومی
 • افزونه گوگل کروم
 • و بیشتر!

WebFX می تواند به شما کمک کند تا جستجوی فروش خود را بهینه کنید

هر ابزار جستجوی فروش را که در نهایت انتخاب می‌کنید، باید نحوه استفاده از این ابزارها را برای یافتن مؤثر مشتریان بالقوه و مشتریانی که می‌توانید به آنها بفروشید، بیابید. اینجاست که چالش واقعی شروع می شود. خوشبختانه، WebFX اینجاست تا شما را از طریق آن راهنمایی کند.

وقتی برای ما با ما شریک می شوید خدمات دیجیتال مارکتینگ، نه تنها برای شناسایی سرنخ ها، بلکه بازاریابی برای آنها و تبدیل آنها به مشتری کمک خواهید گرفت. با کمک تیم ما، شاهد افزایش قابل توجهی در نتایج بازاریابی و درآمد خواهید بود.

علاقه مند به همکاری با ما هستید؟ فقط با ما تماس بگیرید 888-601-5359 یا آنلاین با ما تماس بگیرید امروز!

مطالب پیشنهادی  11 Tips to Improve Your YouTube Video SEO
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور