10 بهترین ابزار هوشمند فروش برای کسب و کار شما

یکی از بهترین راه‌ها برای ساده‌سازی فرآیند کسب درآمد و تبدیل سرنخ، استفاده از هوشمندی فروش است. هوش فروش جایی است که شما انواع مختلف را جمع آوری، سازماندهی و تجزیه و تحلیل می کنید داده های فروش تا به شما کمک کند درباره خط لوله فروش خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و آن خط لوله را کارآمدتر مدیریت کنید.

بهترین راه برای انجام هوش فروش، استفاده از نرم افزار هوشمند فروش است. چندین ابزار مختلف هوشمند فروش وجود دارد، اما کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است؟

در این صفحه، ما بیش از 10 مورد از بهترین گزینه های نرم افزار هوشمند فروش را بررسی خواهیم کرد، از جمله:

  1. ناوبر فروش لینکدین
  2. شناخت
  3. ZoomInfo
  4. Apollo.io
  5. مرکز فروش HubSpot
  6. رانش
  7. سرسبز
  8. دی اند بی هوور
  9. رونق
  10. Datanyze

به خواندن ادامه دهید تا در مورد هر ابزار بیشتر بدانید. سپس اشتراک هفتگی درآمد، خبرنامه ایمیل ما، برای دریافت محتوای مفیدتر بازاریابی و فروش مستقیم به صندوق ورودی شما!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

1. LinkedIn Sales Navigator

قیمت: 99 دلار + در ماه

اولین پلت فرم هوشمند فروش در لیست ما است ناوبر فروش لینکدین. همانطور که از نام آن مشخص است، این ابزار توسط LinkedIn ارائه شده است. این بدان معناست که در حال حاضر دارای یک مزیت بزرگ است، زیرا لینکدین یک پایگاه داده آماده از مشاغل و افراد بی شماری دارد که می توانید آنها را در Sales Navigator مرتب کنید.

Sales Navigator برای یافتن و سازماندهی سرنخ ها عالی است. با این حال، با گزینه های بسیار محدود، آنقدرها برای توسعه مفید نیست. یعنی ممکن است بخواهید گزینه دیگری را انتخاب کنید یا لینکدین را با ابزار دیگری جفت کنید.

در صورت علاقه، Sales Navigator یک آزمایش رایگان ارائه می دهد.

2. شناخت

قیمت: بر اساس نقل قول سفارشی

یکی دیگر از بهترین ابزارهای هوش فروش است شناخت. برخلاف LinkedIn، Cognism برای دسترسی عالی است و چندین راه مختلف برای برقراری ارتباط با مشتریان احتمالی (از جمله تماس‌های تلفنی و ایمیل) ارائه می‌دهد. همچنین با چندین مختلف ادغام می شود ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM).

یکی از بهترین چیزها در مورد Cognism این است که تمرکز آن بر دسترسی جهانی است و به شما کمک می کند مشتریانی از سراسر جهان پیدا کنید. این ممکن است برای شرکت شما مهم نباشد، اما اگر مهم باشد، Cognism می تواند انتخاب خوبی باشد.

3. ZoomInfo

قیمت: بر اساس نقل قول سفارشی

ZoomInfo برای تولید سرب سنگین است. به شما امکان می دهد ایجاد کنید پروفایل های مشتری ایده آل (ICP)، که سپس برای جستجوی مشتریانی که با آن نمایه ها مطابقت دارند استفاده می کند و آنها را به شما توصیه می کند. این پایگاه داده مشتری گسترده ای را ارائه می دهد که از آن برای انجام این جستجوها استفاده می کند.

نقطه ضعف ZoomInfo این است که شماره تلفن های تأیید شده داخلی را برای مشتریان احتمالی که توصیه می کند ارائه نمی دهد، بنابراین همیشه کمی نامشخص است که آیا اطلاعات تماس درستی دارید یا خیر. به این ترتیب، ZoomInfo به نوعی شبیه لینکدین است، به این معنا که لباس قوی آن است یافته مشتریان، عدم تماس با آنها

4. Apollo.io

قیمت: +49 دلار برای هر کاربر در ماه (طرح رایگان در دسترس است)

Apollo.io اگر به دنبال چیزی به همان اندازه مفید در کل فرآیند فروش هستید، یک گزینه محکم است. این پلتفرم شامل ویژگی‌های تولید سرنخ مانند ZoomInfo است، اما همچنین به شما در زمینه دسترسی، از جمله زمان‌بندی تماس‌ها و جلسات کمک می‌کند. در واقع، حتی می تواند به شما در ایجاد ایمیل های سفارشی برای ارسال کمک کند.

نقطه ضعف آپولو نحوه مدیریت داده ها است – مشخص نیست که چگونه برخی از داده های خود را جمع آوری می کند که منجر به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی می شود. به علاوه، کیفیت داده ها به خودی خود متفاوت است. با این حال، اگر به دنبال چیزی به همان اندازه مفید برای تحقیق و اطلاع رسانی هستید، نمی توان انکار کرد که یک گزینه قوی است.

5. مرکز فروش HubSpot

قیمت: +45 دلار در ماه (طرح رایگان موجود است)

HubSpot انواع مختلفی از ابزارهای بازاریابی و فروش، از جمله نرم افزار اتوماسیون بازاریابی و پلت فرم CRM را ارائه می دهد. اما علاوه بر آنها، یک پلتفرم هوشمند فروش، HubSpot Sales Hub را ارائه می دهد.

این ابزار به شما امکان می‌دهد تا کارهای مختلف فروش را به‌طور خودکار انجام دهید تا از وضعیت خط لوله خود مطلع شوید و تعاملات با مشتریان خود را ردیابی کنید. همچنین می توانید گزارش های تجزیه و تحلیل دقیق را مشاهده کنید تا اثربخشی استراتژی های مختلف فروش خود را مشاهده کنید.

6. رانش

قیمت: + 2500 دلار در ماه

رانش به طور خاص بر هوش مکالمه تمرکز دارد. این بدان معناست که تعامل بین مشتریان بالقوه و نام تجاری شما را ردیابی می کند و هر زمان که تعاملی اتفاق می افتد (مانند تعامل با وب سایت یا چت مستقیم با تجارت شما) به شما هشدار می دهد.

با بررسی این تعاملات با نام تجاری، Drift تعیین می کند که کدام مشتریان بالقوه بیشتر از شما خرید می کنند و به شما این امکان را می دهد که تلاش خود را بر روی آن مشتریان بالقوه متمرکز کنید. از هوش مصنوعی (AI) برای انجام کارهایی مانند واجد شرایط بودن سرنخ ها و تشکیل جلسات استفاده می کند.

علیرغم تمام این ویژگی ها، یک نقطه ضعف بزرگ برای Drift وجود دارد – بسیار گران است. بنابراین، ممکن است در بودجه هر شرکتی نباشد.

7. لوشا

قیمت: + 29 دلار در ماه (طرح رایگان در دسترس است)

یکی دیگر از گزینه های نرم افزار هوش فروش است سرسبز، که بر کمک به شما در یافتن اطلاعات تماس دقیق برای مشتریان احتمالی تمرکز دارد. دارای پایگاه داده گسترده ای است که اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، شماره تلفن و موارد دیگر را ارائه می دهد.

Lusha با برخی از CRM ها ادغام می شود، اما فقط در برخی از برنامه های با قیمت بالاتر. اگر به آن اهمیتی نمی دهید، یک طرح رایگان در دسترس است.

8. دی اند بی هوور

قیمت: بر اساس نقل قول سفارشی

دی اند بی هوور، یک پلت فرم هوشمند فروش ارائه شده توسط Dun and Bradstreet، شرکتی که در درجه اول در امتیازدهی اعتباری تخصص دارد. هوورز از تمام داده‌های کسب‌وکار جمع‌آوری‌شده در فرآیند امتیازدهی اعتبار استفاده می‌کند و آن‌ها را برای اهداف هوشمندی فروش بازیافت می‌کند تا به شما در شناسایی مشتریان احتمالی و جمع‌آوری اطلاعات تماس آنها کمک کند.

در حالی که Hoovers برای یافتن مشتریان بالقوه عالی است، شماره تلفن تایید شده را ارائه نمی دهد و پشتیبانی مشتری آن بهترین نیست.

9. بومبورا

قیمت: بر اساس نقل قول سفارشی

رونق در این لیست متمایز است زیرا یک ارائه دهنده قصد تجاری است. این بدان معناست که داده‌های مربوط به رفتار تجاری را به صورت آنلاین دنبال می‌کند تا ببیند چه نوع نیازها و علایقی دارند. این به آن اجازه می دهد تا سرنخ های بالقوه برای کسب و کار شما را بر اساس اینکه کدام شرکت ها علایق خود را ابراز می کنند که ممکن است آنها را به شراکت با شما سوق دهد، شناسایی کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از Bombora این واقعیت است که می تواند به شما در بهبود هدف گیری کمک کند. به عنوان مثال، اگر مشاهده کردید که بیشتر مشتریان بالقوه شما به دنبال موضوع خاصی هستند، می توانید آن موضوع را در بازاریابی خود ادغام کنید تا به جذب آنها کمک کنید.

10. Datanyze

قیمت: بر اساس نقل قول سفارشی

گزینه نرم افزار هوشمند فروش نهایی در لیست ما است Datanyze. Datanyze از نظر ویژگی‌های آن برای این دوره بسیار مناسب است – به شما کمک می‌کند اطلاعات تماس کسب‌وکار را تحقیق کنید، سرنخ‌ها را تولید و پرورش دهید، و اطلاعات کسب‌وکار و فروش خود را تجزیه و تحلیل کنید، دقیقاً مانند بسیاری از ابزارهای دیگر در این لیست.

تفاوت اصلی با Datanyze قیمت گذاری است. به جای دریافت هزینه ماهانه، Datanyze بر اساس اعتبار هزینه می کند. برای شروع تعداد معینی اعتبار دریافت می کنید و زمانی که آنها تمام می شوند، برای دریافت اعتبار بیشتر باید مبلغ بیشتری بپردازید.

با WebFX درباره بازاریابی دیجیتال و فروش بیشتر بیاموزید

علاقه مند به یادگیری اطلاعات مفیدتر در مورد بازاریابی دیجیتال و فرآیندهای فروش هستید؟ شما در جای مناسب هستید. در اینجا در WebFX، ما تعداد زیادی پست و مقالات وبلاگ مفید را ارائه می‌دهیم تا به همه سؤالات بازاریابی و فروش پاسخ دهید.

همچنین می توانید برای خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید، درآمد هفتگی، برای دریافت اطلاعات جدید بازاریابی مستقیماً به صندوق ورودی شما!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور