مطمئناً Saints Row به نظر می رسد که به Stadia می آید

Google Stadia مدت زیادی است که بازی AAA را ندیده است، اما به نظر می رسد که بالاخره ممکن است یکی از آنها در راه باشد، با شواهد بیشتر و بیشتر ردیف مقدس به سکو می آید.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس می‌زنند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

این هفته هیچ بازی جدیدی در Google Stadia منتشر نشد.

گوگل طی شش ماه از این سال 30 بازی جدید را به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 وعده داد که با این نرخ فعلی، سفارش بالایی دارد.

قابل توجه است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

بازی پیش رو ردیف مقدس هنوز به طور رسمی تأیید نکرده است که آیا این عنوان برای Google Stadia می آید یا خیر، اما شواهد نشان می دهد که برنامه هایی برای پخش این عنوان برای بازیکنان Stadia وجود دارد. آ کیت مطبوعاتی به رسانه بازی ویدیویی فرانسوی ارسال شد عمل کنید به صراحت از Google Stadia در کنار پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی به عنوان مکانی که بازی در آن در دسترس خواهد بود، نام برد. نه تنها این، بلکه به آن اشاره می کند ردیف مقدس با این پلتفرم ها در تاریخ 23 آگوست در روز و روز در Stadia در دسترس خواهد بود.

انتخاب یک عنوان جدید بدون اعلام رسمی از قبل برای Google Stadia دور از ذهن نیست، اگرچه اضافه می کنیم که اگر عمدی باشد، استراتژی بسیار ضعیفی از سوی Stadia است.

علیرغم اینکه این کیت مطبوعاتی چهار روز پیش منتشر شد و شواهد قبلی مبنی بر عرضه بازی، هنوز اعلام رسمی نشده است.

قبل از این، ردیف مقدس به عنوان رتبه بندی برای Stadia و همچنین در کد منبع مشاهده شد.

در دیگر اخبار این هفته، شکل 2: کرید ولی بود تایید شده قرار است برای راه اندازی روز و تاریخ در Stadia در کنار سایر پلتفرم ها برنامه ریزی شود. مدیرعامل Wayforward Games همچنین تایید کرد که بازی‌های بیشتری از این استودیو ممکن است به Stadia بیایند، از جمله River City Girls 2، اسپایدرسوروس، و چند نفر دیگر. اما هنوز هیچ چیز نهایی نشده است.

تا جایی که بازی ها نه با آمدن به Stadia، گزارشی در اوایل این هفته نشان داد که موفقیت جدید، معدن، در ابتدا قرار بود یک عنوان Stadia و شاید حتی یک عنوان انحصاری باشد.

به روز رسانی ها

Marvel’s Avengers فیلم The Mighty Thor را متلک می‌کند

Marvel’s Avengers به ​​شدت شخصیت بزرگ بعدی خود را اذیت می کند، ثور توانا اثر جین فاستر، درست در زمان انتشار ثور: عشق و تندر، که برای اولین بار شخصیت را وارد اکشن زنده می کند. هفته آینده در 27 ژوئن بیشتر از جین را در بازی خواهیم دید.

کروم بوک های بازی در افق هستند

همانطور که Kyle Bradshaw ما در اوایل این هفته گزارش داد، Google در حال کار بر روی ابتکاری است که ممکن است “کروم بوک های بازی” بیشتری ایجاد کند، که بازی های ابری را در خط مقدم قرار می دهد. این شامل Stadia، GeForce Now، و احتمالاً موارد دیگر می شود.

Stadia با پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA چه می‌کند؟

یک تعهد به Google Stadia GitHub از ماه می نشان می دهد که Stadia در حال انجام است چیزی با نمونه هایی از GPU های ارائه شده توسط انویدیا، برخلاف پردازنده های گرافیکی فعلی AMD. در حال حاضر مشخص نیست که این به چه معناست، اما مطمئناً یک پیشرفت جالب است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: