یادگیری ایمن 2023 – کلمه کلیدی

کنترل های جدید برای مدیران

ما ویژگی‌های بیشتری را در Google Workspace for Education اضافه کرده‌ایم تا تجربه یادگیری ایمن‌تری ایجاد کنیم. اکنون در دسترس است، بهبودهای دسترسی آگاه به زمینه به مدیران کمک می کند تا کنترل کنند چه کسی و چه زمانی به کدام برنامه ها در یک سازمان دسترسی دارد. نمایش هرزنامه مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Drive جداسازی و بررسی فایل‌های شما، تصمیم‌گیری در مورد هرزنامه را آسان‌تر می‌کند و از محتوای بالقوه ناخواسته یا توهین‌آمیز در امان می‌ماند. و به زودی، نشان‌های برنامه به شما کمک می‌کنند تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد دسترسی به برنامه شخص ثالث برای کاربران خود بگیرید.

در دستگاه‌های Chromebook، سرپرست‌ها اکنون کنترل‌های داده بیشتری در کنسول Google Admin دارند تا از دسترسی به وب‌سایت‌ها و از آن‌ها جلوگیری کنند. کاربران همچنین به زودی می توانند دوربین و میکروفون را در تنظیمات خود خاموش کنند. شرکای توسعه‌دهنده برنامه ما مانند GoGuardian کنترل‌های بیشتری را در Workspace و ChromeOS ارائه می‌کنند و به سرپرستان و مدارس امکان می‌دهند تنظیمات حریم خصوصی را در سطح کلاس و دانش‌آموز شخصی‌سازی کنند. برای استفاده حداکثری از همه این ابزارها، اخیراً کتاب راهنمای امنیت سایبری K-12 را برای کمک به سرپرستان برای محافظت بهتر از مدارس در برابر تهدیدات ایجاد کرده ایم.

برای مدارسی که می‌خواهند کنترل بیشتری بر نحوه پردازش داده‌هایشان داشته باشند، ما شروع به ارائه حالت پردازشگر داده برای دستگاه‌های ChromeOS مدیریت‌شده خواهیم کرد. این به مشتریان این امکان را می دهد که نقش اصلی Google را از کنترل کننده داده به پردازشگر داده تغییر دهند. امروز در هلند در دسترس است، پس از مشارکت ما با دولت هلند و بخش آموزشی، ما قصد داریم حالت پردازشگر داده را از سال 2024 به بعد در دسترس کشورهای اروپایی بیشتری قرار دهیم.

مطالب پیشنهادی  کمک به کسب و کارهای تحت مالکیت AAPI ایمن بمانند

در کنار این حالت جدید، ما همچنین مجموعه جدیدی از ابزارها را راه‌اندازی می‌کنیم تا به مشتریان کمک کنیم به راحتی تعهدات حریم خصوصی خود را انجام دهند (مثلاً درخواست‌های دسترسی موضوع داده)، و به بینش و کنترل بیشتری در مورد داده‌های پردازش شده توسط Google برسند.

سرپرستان این حالت و کنترل‌های اضافی را در مرکز انطباق در کنسول Google Admin پیدا خواهند کرد. این به مشتریان بستگی دارد که تصمیم بگیرند که آیا ترجیح می دهند Google عمدتاً به عنوان کنترل کننده داده یا پردازشگر داده عمل کند، بسته به اینکه چه چیزی برای آنها بهتر است.

در نهایت، و مطابق با تعهدی که در این پست وبلاگ ذکر شد، این هفته ما شروع به انتشار افزونه داده سرویس (SDA) جدید خود در سطح جهانی برای مشتریان واجد شرایطی کردیم که می‌خواهند هنگام استفاده از Google Workspace for Education کنترل بیشتری بر داده‌های سرویس خود داشته باشند. SDA شامل تعهدات قراردادی جدیدی برای حفظ حریم خصوصی برای داده‌های سرویس است که با تعهداتی که قبلاً برای داده‌های مشتری ارائه می‌دهیم، همسو است. در صفحه پشتیبانی ما بیشتر بیاموزید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور