RT-Thread Studio IoT IDE v2.1.0 بروزرسانی: Fresh Board ، NXP و MicroChip

عکس پروفایل RT-Thread IoT OS Hacker Noon

RT-Thread Studio IDE v2.1.0 در حال انتشار است! بازگشت به آخرین مقاله ، شما ممکن است با ویژگی های RT-Thread Studio آشنا شوید و ممکن است آن را برای توسعه بارگیری کرده باشید. بنابراین بیایید ببینیم چه چیزهای جدیدی در v2.1.0 وجود دارد.

بسته های پشتیبانی شده هیئت مدیره خود را بسازید!

RT-Thread Studio V2.1.0 ابزاری مرتبط با آموزشها را ارائه می دهد که به توسعه دهندگان کمک می کند تا بصورت بصری BSP را ایجاد کنند. اکنون توسعه دهندگان می توانند به راحتی یک بسته پشتیبانی بورد (BSP) تهیه کرده و از طریق SDK Manager بصورت آنلاین بارگذاری کنند.

ابزار BSP از پیکربندی گرافیکی اطلاعات تابلوها ، اسناد و پروژه ها پشتیبانی می کند. اعلان هر مورد از پیکربندی ها در جلوی رابط نشان داده می شود تا به شما در درک مطلب کمک کند. همچنین ، این بار تیم استودیو فکر شیرینی را ارائه می دهند. آنها اطلاعات پیکربندی را برای پیش نمایش در دسترس قرار می دهند! برای ساخت BSP توسط خود این آموزش را ببینید.

40+ تازه BSP آنلاین

بیش از 40 بسته پشتیبانی جدید هیئت مدیره در RT-Thread Studio V2.1.0 پشتیبانی می شود ، بنابراین در حال حاضر در مجموع 70 BSP داریم که هشت فروشنده مانند Allwinner ، AlphaScale ، ArteryTek ، Bluetrum ، GigaDevice ، MicroChip ، MindMotion ، NXP ، ST را پوشش می دهد. ، TI ، Synwit.

به طور خاص ، بسته منبع منبع RT-Thread V4.0.3 به RT-Thread Studio V2.1.0 اضافه شده است.

از توسعه MDK پشتیبانی کنید

RT-Thread Studio v2.1.0 از توسعه همزمان دوجانبه با …