Roku OS 11.5 ویژگی “Continue Watching” را اضافه می کند

نبرد برای اتاق نشیمن همچنان ادامه دارد، زیرا Roku، Google TV و سایر پلتفرم‌ها برای ارائه بهترین تجربه ممکن تلاش می‌کنند. امروز، Roku سیستم عامل Roku 11.5 را معرفی کرده است که برخی از ویژگی‌هایی را که Google TV مدت‌ها ارائه کرده است، مانند «ادامه تماشا» و موارد دیگر را به کار می‌گیرد.

Roku OS 11.5 ویژگی های Google TV بیشتری را به ارمغان می آورد

Roku OS 11.5 که در ماه‌های آینده عرضه می‌شود، چند ارتقای کلیدی را در تجربه نرم‌افزار Roku ارائه می‌کند که بیشتر آن از ایده‌هایی است که Google TV برای مدتی از آن استفاده می‌کرد.

اولین بار در این لیست “The Buzz” است، بخش جدیدی از صفحه اصلی Roku که بر کشف محتوا متمرکز است. کلیپ‌های ویدیویی، مصاحبه‌ها، تریلرها و موارد دیگر در این بخش نمایش داده می‌شوند. این بخش همچنین توانایی دیدن مکان هایی که محتوا در دسترس است را نشان می دهد. فهرست‌های خاص برای هر نمایش تلویزیونی یا فیلم، خدماتی را نشان می‌دهد که می‌توان آن‌ها را تماشا کرد، دقیقاً مانند Google TV.

علاوه بر این، صفحه “What to Watch” یک “ذخیره لیست” را اضافه می کند که در صفحه اصلی Roku و همچنین از طریق برنامه کار می کند. Roku اولین بار سال گذشته این را در برنامه تلفن همراه خود رونمایی کرد، اما تا به حال روی خود Roku کار نمی کرد.

با فشار دادن یک دکمه، به راحتی فیلم‌ها و نمایش‌ها را در کانال‌ها در دستگاه Roku خود ذخیره کنید تا مجموعه‌ای مناسب از محتوا برای پخش در آینده ایجاد کنید. فهرست ذخیره در سراسر پلتفرم در منوی صفحه اصلی Roku و همچنین برنامه تلفن همراه Roku در What to Watch قرار دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید بزرگی که در صفحه اصلی Roku ارائه می‌شود، «Continue Watching» است، ردیف جدیدی که محتوایی را نشان می‌دهد که شما شروع به تماشای آن کرده‌اید و می‌توانید به راحتی به آن بازگردید. این بخش به برنامه هایی مانند Netflix، HBO Max، و Paramount+ و همچنین کانال Roku که در Roku OS 10.5 در دسترس بود، مرتبط است.

Android TV، و با توسعه Google TV، این قابلیت را از زمان طراحی مجدد Oreo در سال 2018 ارائه کرده است. این ویژگی در اکثر برنامه های اصلی، اگرچه گاهی اوقات خیلی خوب بازی نمی کند. همچنین به جای نیاز به فرو رفتن در یک بخش خاص، به راحتی در رابط کاربری قابل دسترسی است.

Roku OS 11.5 همچنین از هدفون های بلوتوث پشتیبانی می کند، یکی دیگر از ویژگی های Android TV که مدت هاست ارائه کرده است، و همچنین دسته بندی های جدید تلویزیون زنده. Roku امروز یک Roku Express جدید و یک ساب ووفر بی سیم را معرفی کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد سال:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: