RockTree Capital از آینده رمزنگاری Cyberpunk در یک وب سایت جدید رونمایی کرد

پکن، چین – راک تری کپیتال، یک صندوق سرمایه گذاری داخلی و بانک تجاری پیشرو که دفتر مرکزی آن در پکن است، راه اندازی وب سایت همهجانبه خود را اعلام کرد که یک مفهوم فیلم نوآر آینده نگرانه را به نمایش می گذارد: Cyberpunk Crypto City. منظره شهری تعاملی پیشرفته وب سایت نمایانگر دیدگاه RockTree است که در آن Web3 فراگیر شده است و فناوری، امور مالی و فرهنگ را در هم می آمیزد.

این سایت که در آینده نزدیک یازدهمین هاوینگ بیت کوین ایجاد می‌شود، بر اساس ایده‌های جنبش سایفرپانک، از طریق حمایت از استفاده گسترده از تمرکززدایی و فناوری‌های تقویت‌کننده حریم خصوصی به‌عنوان مسیری برای حاکمیت شخصی و آزادی انسان‌ها در همه جا، ساخته شده است. به عنوان یک سرمایه گذار در مراحل اولیه و شتاب دهنده سفارشی در آسیا برای شرکت های پرتفوی خود، راک تری کپیتال در تسریع هندسی چرخه ورود به بازار پروژه های سرمایه پذیر خود نقش بسزایی داشته است.

RockTree از طریق استراتژی‌های بسیار محلی و طرح‌های جامعه‌سازی مردمی، بنیان‌گذاران و پروژه‌های نوظهور را برای پیشرفت در بازارهای شرق و غرب توانمند کرده است. RockTree با بهره گیری از روابط عمیق منطقه ای با موسسات رمزنگاری پیشرو، همکاران سرمایه و شرکای Web3، در مسیر پروژه های زیرساخت، DeFi، Cross-chain و اکوسیستم بیت کوین سرمایه گذاری کرده و سرعت می بخشد.

تاسیس شد…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور