Rocket League Sideswipe فصل 4 اکنون در دسترس است

Epic Games اولین بار سال گذشته Rocket League را با “Sideswipe” به دستگاه های تلفن همراه آورد و اکنون این بازی با مجموعه ای از امتیازات جدید برای بازیکنان وارد فصل 4 می شود.

Rocket League Sideswipe فصل 4 امروز در سراسر اندروید و iOS با به‌روزرسانی‌های بازی در حال حاضر به ترتیب از طریق فروشگاه Play و App Store در دسترس است.

چه خبر؟ برای یکی، یک رویداد متقاطع جدید دیگر با بازی کامل Rocket League روی رایانه شخصی و کنسول ها وجود دارد. تا 19 جولای، بازیکنان می‌توانند در چالش‌های Sideswipe برای به دست آوردن انفجار هدف «محاسبه‌شده» هم در بازی موبایل و هم در بازی کامل رقابت کنند. همچنین یک آواتار “محاسبه شده” برای Sideswipe وجود دارد.

Rocket League Sideswipe همچنین چالش‌های روزانه را اضافه می‌کند، حلقه‌های رده‌بندی شده 2v2 را باز می‌گرداند و برای بازیکنان رتبه‌بندی شده از فصل 3 جوایزی ارائه می‌کند.

همچنین عرصه جدید “Eggscalibur” وجود دارد که “با مضمون ماجراجویی” است و اکنون برای مسابقات در دسترس است.

اما شاید بزرگ‌ترین اضافه‌شده «Mutator Madness» باشد، یک حالت بازی جدید که در آن هر مسابقه دارای مجموعه‌ای از «جهش‌کننده‌ها» است که عناصر گیم‌پلی مانند جاذبه روی توپ، افزایش قدرت و موارد دیگر را تغییر می‌دهند.

Mutator Madness یک حالت جدید بازی گاه به گاه است که قوانین مسابقه را با استفاده از جهش‌دهنده‌های تصادفی تغییر می‌دهد. در پایان هر مسابقه، بازیکنان در مورد اینکه آیا از تنظیمات mutator آن مسابقه لذت بردند، رأی خواهند داد. بر اساس آرای بازیکنان، مجموعه احتمالی جهش‌یافته‌ها روز به روز کاهش می‌یابد تا زمانی که یک ترکیب برنده در روز جمعه تنظیم شود. تنظیمات mutator برنده برای آن هفته تا آخر هفته آینده با افزایش دو برابری XP قابل پخش خواهد بود.

همانند فصل‌های گذشته، بازیکنان می‌توانند از طریق یک Rocket Pass جدید که آیتم‌های جدیدی را در طول ۵۰ سطح ارائه می‌کند، کار کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: