Roblox Noob Guide: Roblox چیست و چگونه می توان شروع کرد؟

Hacker Noon Gaming عکس پروفایل Hacker Noon

@hackernoongamingهکر نون گیمینگ

انتشار اخبار بازی های ویدیویی ، راهنماها ، نظرات و موارد دیگر.

هر کس هر زمان که بازی جدیدی را شروع می کند به عنوان نوب شروع به کار می کند و سیستم عامل Roblox تفاوتی ندارد. Roblox خود یک بازی ویدیویی نیست اما میزبان میلیون ها بازی است که از طریق Roblox Studio خود ایجاد شده اند. با وجود این تعداد بازی ، غرق شدن در یک نوب روبلاکس غیرمعمول نیست. چیزهای زیادی وجود دارد که باید تحت تأثیر آنها قرار بگیرید. Roblox از سال 2006 تقریباً دو دهه وجود داشته است و برخی از محبوب ترین بازی ها مانند Work at a Pizza Place و Jailbreak را راه اندازی کرده است.

پلت فرم Roblox یک پلتفرم رایگان است و دارای دنیاهای مختلف ایجاد شده توسط کاربر است. این کار هرگز خسته کننده نمی شود ، به خصوص برای کودکانی که از گرافیک کارتونی لذت می برند یا عاشق شیرجه رفتن سریع در توسعه بازی های خود هستند. بازیکنان می توانند دوستان خود را به این بازی ها دعوت کنند و تمام دنیاهای مجازی را که Roblox ارائه می دهد کشف کنند. با همه گیری COVID-19 ، محبوبیت Roblox افزایش یافته است ، حتی توجه توسعه دهندگان بازی باتجربه تری را نیز به خود جلب می کند که خواهان کاهش میلیون ها میلیاردی توسط توسعه دهندگان Roblox هستند.

این ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد ، اما حتی ساده ترین نوب Roblox نیز می تواند آن را به راحتی انتخاب کند. اگر می خواهید بفهمید که چگونه در Roblox شروع به کار کنید ، این راهنمای Noob Roblox را بررسی کنید.

راهنمای Noob Roblox: چگونه شروع کنیم؟

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  انتخابات تمام شد ، اما استرس همچنان پابرجاست. آیا خوراکی هایی باقی مانده است؟