rLogin: کتابخانه های تأیید اعتبار جدید برای برنامه های مبتنی بر Blockchain

عکس پروفایل نویسنده

@RSKsmartRSK

بستر قرارداد هوشمند در بالای بیت کوین

در این مجموعه از سه مقاله ، ما قصد داریم یک برنامه غیرمتمرکز با پشت پرده بسازیم. ما از مجموعه rLogin که توسط تیم RIF Identity توسعه یافته استفاده خواهیم کرد ، که به ما امکان می دهد از ابتدا یک برنامه امن ، قابل اعتماد و قابل توسعه بسازیم.

مقاله اول مقدمه است و توضیح می دهد نحوه اتصال به کیف پول دیجیتال کاربر. همچنین نحوه انجام عملیات و تعاملات مختلف با کیف پول را نشان می دهد: ارسال معاملات ، امضای دیجیتالی پیام و غیره. در ابتدا این یک برنامه خالص جلویی خواهد بود. کاربران می توانند با هر کیف پول سازگار با RSK یا Ethereum ، حتی با استفاده از کیف پول تلفن همراه ، به برنامه بپیوندند. این توسط کتابخانه rLogin تأمین می شود.

در مقاله دوم ، ما با استفاده از کتابخانه Express DID Auth که به ما امکان می دهد با استفاده از آدرس کیف پول خود به عنوان شناسه منحصر به فرد ، کاربران را احراز هویت کنید. این کتابخانه یک مدل احراز هویت ساده و ایمن را فراهم می کند که در آن کاربر نیاز دارد که پیام خود را به صورت دیجیتالی با کیف پول خود امضا کند. این کار باعث جلوگیری از نیازی به یادآوری رمزهای عبور یا دریافت هرگونه ایمیل برای تأیید هویت ، تجربه کاربر را بهینه می کند.

سرانجام ، در مقاله سوم ، ما با یک چیز کمی پیچیده تر کار خواهیم کرد: RIF Data Vault. این سرویس امکان …