Risk of Rain 2 در Stadia شکسته شده است

Risk of Rain 2 یکی از بازی‌های مورد علاقه ما در Google Stadia است، اما در چند هفته گذشته شکسته شده است. اینجا چه خبر است.

پورت Stadia Risk of Rain 2 برای اولین بار در سال 2020 با یک سطح انحصاری عرضه شد و به مرور زمان یکی از نسخه های با پشتیبانی بهتر بازی بوده است. در اوایل سال جاری، آن را تنها مدتی پس از رایانه شخصی، بسط “Survivors of the Void” را انتخاب کرد. آن گسترش هنوز هنوز روی کنسول ها عرضه نشده است و قرار است در سه ماهه چهارم 2022 برای ایکس باکس و پلی استیشن منتشر شود.

اما در چند هفته گذشته، بازیکنان Risk of Rain 2 در Stadia با مشکلات زیادی در بازی مواجه شده اند، از مشکلات عملکردی گرفته تا مشکلات چند نفره.

به نظر می رسد مهم ترین مشکل پشتیبانی از چند نفره باشد. بازیکنان متوجه شده‌اند که بازی هنگام میزبانی یک لابی به سادگی یک صفحه خالی را نشان می‌دهد یا در شروع بدون توانایی تغییر کاراکتر یا لود آوت شما ثابت می‌شود. در یک آزمایش سریع، من و کایل برادشاو توانستیم این موضوع را به سرعت تکرار کنیم، اگرچه در نهایت توانستیم یک دور را شروع کنیم.

یک موضوع Reddit در اوایل این هفته برای اولین بار توجه ما را به این موضوع جلب کرد، اما به نظر می رسد که این مشکل از همان زمان وجود داشته است. حداقل اواسط آگوست.

علاوه بر مشکلات چند نفره، Risk of Rain 2 در Stadia به نظر می‌رسد که مشکلات عملکردی جدی نیز دارد. ما در آزمایش خود متوجه شدیم که بازی تقریباً یک دقیقه کامل طول می کشد تا در هنگام راه اندازی بارگذاری شود (بعد از اینکه Stadia بازی را باز کرد و منتظر ظاهر شدن منو بود) و به نظر می رسد فریز کردن منو نیز رایج است.

مطالب پیشنهادی  Google Home و SmartThings بر سر Matter با هم همکاری خواهند کرد

تا آنجا که می توانیم بگوییم، Gearbox Publishing/Hoppo Games این خطاها را تایید نکرده است.

اوایل این هفته در رابطه با مشکلات Risk of Rain 2 در Stadia با Gearbox Publishing تماس گرفتیم اما تا زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور