Rio: برنامه های وب در پایتون خالص – بدون جاوا اسکریپت، HTML یا CSS مورد نیاز است!

سلام به همه! ما مشتاقیم اعلام کنیم که چارچوب واسط وب واکنش‌پذیر ما اکنون عمومی است. این پروژه مدتی است که در دست ساخت بوده است و ما مشتاقیم که آن را با شما به اشتراک بگذاریم. به راحتی آن را بررسی کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید!

پروژه من چه می کند

Rio یک چارچوب کاملاً جدید رابط کاربری گرافیکی است که به شما امکان می دهد برنامه های وب مدرن را تنها با چند خط پایتون ایجاد کنید. هدف ما این است که توسعه وب و برنامه را ساده کنیم و به شما این امکان را می‌دهیم که به جای گیر کردن در جزئیات پیچیده رابط کاربری، روی آنچه مهم‌تر است تمرکز کنید.

ما با پایبندی به اصول اصلی پایتون که همه می‌دانیم و دوست داریم به این مهم دست می‌یابیم. پایتون ساده و مختصر است و ریو مظهر این فلسفه است. نیازی به یادگیری زبان‌های اضافی مانند HTML، CSS یا جاوا اسکریپت نیست، زیرا تمام رابط‌های کاربری، منطق، مؤلفه‌ها و حتی طرح‌بندی به طور کامل در پایتون مدیریت می‌شوند.

علاوه بر این، هیچ جدایی بین جلو و عقب وجود ندارد. ریو به طور شفاف تمام ارتباطات را برای شما مدیریت می کند.

ویترین

ریو فقط از قالب‌های HTML استفاده نمی‌کند که ممکن است از چارچوب‌هایی مانند Flask استفاده کنید. در ریو، کامپوننت ها را به عنوان کلاس های داده ساده با روش ساخت React/Flutter تعریف می کنید. ریو به طور مداوم ویژگی های شما را برای تغییرات مشاهده می کند و در صورت لزوم رابط کاربری را به روز می کند.

class MyComponent(rio.Component):
        clicks: int = 0

...

Source link