چگونه گوگل در حال بازسازی زیستگاه های بومی در دره سیلیکون است

به لطف طرح‌های بازسازی بیشه‌های بید Google مانند طرح‌هایی که در اطراف حوضه نگهداری چارلستون و پردیس‌های Bayview و Charleston East ما انجام می‌دهند، مکان‌های بیشتری برای استراحت پرندگان آوازخوان مهاجر و یافتن غذا برای تجدید انرژی در مسیر وجود دارد.

در حوضه نگهداری چارلستون – خانه یکی از بزرگترین باغ‌های بید در منطقه – مسیرها، صندلی‌ها و نقاط دیدبانی جدید وجود دارد تا مردم بتوانند خود را در فضای باز غوطه‌ور کنند و از تنوع زیستی اطرافشان قدردانی کنند.

بازگرداندن طبیعت به آن سوی خلیج

علاوه بر پروژه‌ها در منطقه خلیج، تیم بوم‌شناسی Google پروژه‌های سبزسازی شهری را در چندین دانشگاه ما از جمله در قلب لندن، مونیخ و نیویورک در دست اجرا دارد.

بلر می‌گوید: «طبیعت و مردم باید بتوانند با هم در محوطه‌ها و جوامعی که Google آن‌ها را خانه می‌نامد شکوفا شوند».

این اثر بخشی از یک جنبش جهانی بزرگتر است. این ایده که طبیعت در شهرها هم برای مردم و هم برای حیات وحش حیاتی است در حال ریشه‌یابی است و پروژه‌های برجسته‌ای مانند شهر پارک ملی لندن تا High Line نیویورک آن را به آگاهی عمومی رسانده است.

کیت تورپین، مدیر عملکرد طراحی تیم توسعه املاک و مستغلات گوگل، می گوید: «ما می دانیم که دسترسی به طبیعت مزایای عمیقی برای سلامتی و رفاه انسان دارد.» “این می تواند یک پناهگاه، از یک روز گرم یا سرعت شلوغ زندگی کاری باشد.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور